Inglot labumi: AMC želejveida laineris un HD Lip Tint Matte šķidrā lūpu krāsa

IMG_1699

Varu atzīties, ka visas savas 25 gadus ilgās dzīves laikā ne reizi neesmu izgājusi no mājām ar sarkanām lūpām. Nevienu pašu! Grimā es parasti atbalstu less is more pieeju, tāpēc redzēt sevi spogulī ar košu lūpu krāsu, kādu ikdienā neizmantoju, šķiet visai dīvaini.

Inglot veikalā iegāju ar domu, ka man nepieciešams gēla laineris. Pētot pieejamās krāsas, turpat blakus pamanīju jaunumu stendu ar matētajām lūpu krāsām košos un pamanāmos toņos. Un sev neraksturīgā manierē izgāju no veikala ar ogļmelnu laineri un kliedzoši sarkanu lūpu krāsu.

IMG_1580IMG_1574

Inglot AMC želejveida laineris tonī 77 ir lielisks grima “pamatkomplekta” elements. Pavisam vienkāršs produkts, kas dzīvē gana bieži vajadzīgs. Tas ir lieliski pigmentēts – viens otiņas vēziens dod spilgtu un vienmērīgu klājumu. Ar to ir ļoti viegli strādāt, ja ir piemērota otiņa un ietrenēta roka (manējā tāda šobrīd nav). Noturība ir ļoti laba, tik laba, ka lainera pilnīga noņemšana prasa zināmas pūles. Iesaku šo produktu, ja esi laba gēlveida lainera meklējumos! Ir pieejamas arī vairākas citas krāsas.

Inglot HD Lip Tint Matte šķidrā lūpu krāsa man ir tonī 12 – tas ir skaists, piesātināts sarkanais ar vēsu apakštoni. Man tas der, jo esmu vēsais tips un sarkanas lūpu krāsas ar siltu apakštoni liek manai ādai izskatīties pelnu pelēkai. Man patīk, ka šī lūpu krāsa nenožūst momentā, jo var vēl paspēt izlabot kļūdiņas, ja tādas gadījušās. Aplikators ir tāds kā jau visām šķidrajām lūpu krāsām, un, godīgi sakot, man tas nešķiet pats labākais risinājums produktam, kas prasa lielu precizitāti, bet neko labāku vēl tirgū neesmu redzējusi. Šai šķidrajai lūpu krāsai noturība nav pati labākā. Pēc ēšanas vai dzeršanas prasīsies piekrāsot lūpu vidu. Tādā ziņā Sleek Matte Me šķidrās lūpu krāsas ir labākas, jo spēj izturēt teju visu.

Man šķiet, ka Inglot ir viens no vismazāk novērtētajiem kosmētikas zīmoliem, kas nopērkami Latvijā. Esmu izmēģinājusi visai nedaudzus produktus, taču tie visi ir bijuši labi.

Laineris maksāja virs 12 eiro, bet lūpu krāsa – virs 18 eiro.

P.S. Man ir jauns Instagram konts @rigasmetroblogs, kurā dalos ar saviem aktuālajiem kosmētikas jaunumiem 😉

2 thoughts on “Inglot labumi: AMC želejveida laineris un HD Lip Tint Matte šķidrā lūpu krāsa

  1. Ar laineriem pavisam neprotu darboties, tādēļ parasti lietoju tikai zīmuļus 🙂 Šī lūpu krāsa Tev ļoti labi izskatās un noteikti vērts ar to iziet no mājām, bet man pašai ir ļoti līdzīgas izjūtas, kad sevi ieraugu kādā spogulī ar neierastu lūpu krāsu 🙂

    1. Paldies! Jā, ieradumam liels spēks! 🙂 Man jau šķiet, ka ar laineri ātri var iemācīties rīkoties, vajag tikai ietrenēt roku.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s