Iepazīšanās vakars ar NYX kosmētiku

IMG_2176

Vakar man bija iespēja apmeklēt zīmola NYX rīkoto iepazīšanās vakaru. NYX produkti jau līdz šim bija nopērkami vairākas vietās Rīgā, taču tagad šis zīmols oficiāli ienāks Latvijas tirgū.

NYX pārstāve Riti sacīja, ka pieejama būšot lielākā daļa NYX produktu klāsta (kurā ir tūkstošiem produktu), kā arī cenas būšot tādā pašā līmenī kā citur. Pasākuma norises vietā bija arī neliels NYX pop-up veikals, tiesa gan, neko tajā neiegādājos, bet cenas izskatījās gluži labas.

 

Pasākumā mūs iepazīstināja ar ikgadējo NYX Face Awards konkursu vlogeriem. Baltijas valstu konkursam var pieteikties šeit līdz 27.jūnijam. Talantīgajiem kosmētikas entuziastiem iesaku izmēģināt spēkus video formātā. Uzvarētājs saņems naudas balvu un iespēju doties uz NYX Face Awards apbalvošanas ceremoniju Losandželosā.

Starp citu, aktīvi darbojas arī NYX Baltijas valstu Instagram konts @nyxbaltics. Tajā tiek publicētie interesantākie Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citu valstu blogeru grimi – laba vieta, kur smelties iedvesmu vai arī kādreiz ieraudzīt savu fotogrāfiju starp tur publicētajām!

Pasākuma otrajā daļā talantīgā grima māksliniece Aija Ūdentiņa mums demonstrēja radošu grimu, izmantojot NYX produktus. Man patīk, ka piedāvājumā ir daudz neparastu toņu, kas dod lielu radošo brīvību!

Lūk, galarezultāts:

IMG_2160IMG_2159IMG_2157

Pasākumā man bija iespēja izmēģināt vairākus produktus. Visspilgtāk atmiņā palika jaunās Lid Lingerie šķidrās acu ēnas (kas bija izmantotas arī Aijas grimā). Tās ir viegli klājamas un iztušējamas, un piedāvājumā ir ļoti skaisti toņi. Vārdu sakot, es jau zinu, ko izmēģināšu!

IMG_2164
Lid Lingerie ir augšējie toņi!

Tas bija jauks un interesants pasākums, kas radīja lielāku interesi par šo zīmolu. Dažus NYX produktus jau esmu izmēģinājusi, piemēram, WonderStick zīmuli sejas ieēnošanai un izgaismošanai, Soft Matte šķidro lūpu krāsu, Taupe vaigu sārtumu un Jumbo zīmuli tonī Milk. Taču pasākums pievērsa uzmanību tādiem jaunumiem kā Lid Lingerie un Lip Lingerie, ko noteikti vēlos izmēģināt.

Vai esat jau iepazinušās ar NYX kosmētiku? Kādi iespaidi?

Advertisements

5 thoughts on “Iepazīšanās vakars ar NYX kosmētiku

  1. vai par tām cenām var saprast, ka viņi pazeminās? 🙂 jo, ja skatās reģionālo Eiropas veikalu, tad atšķirība ir jūtama.
    bet tā šis tas no Nyx manā plauktiņā mājo jau vairākus gadus. principā kopš brīža, kad tos sāka tirgot LV. kopumā esmu apmierināta.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s