Guerlain Lingerie de Peau BB Beauty Booster

IMG_2302

Lai arī jau daudzreiz esmu piedzīvojusi vilšanos, tuvojoties vasarai vienmēr izmēģinu kādu jaunu BB krēmu. Ar cerību – bet ja nu tomēr..? Šie produkti parasti nedraudzējas ar manu taukaino ādu, jo pastiprina taukošanos un neizbēgamo sejas spīdēšanu.

IMG_0952

Guerlain Lingerie de Peau BB Beauty Booster pamanīju lidostā atpakaļceļā uz Rīgu, tas bija impulsīvs pirkums ar vienīgo mēŗki – iepriecināt sevi. Tobrīd īsti nedomāju par savām attiecībām ar BB krēmiem un tamlīdzīgiem sīkumiem 😀

Man ir pats gaišākais no toņiem – Light. Tonis ir samērā neitrāls, manai ādai nav ne par rozīgu, ne arī par dzeltenu. Tekstūra ir ļoti bieza un pigmentēta, tāpēc ar uzklāšanu jābūt uzmanīgam, jo pārspīlēt nav grūti. Klājums ir viegls un piešķir ādai skaistu, veselīgu, nepārspīlētu mirdzumu. Tas lieliski izlīdzina ādas toni, taču pumpiņas vai tumšos lokus zem acīm nenoslēps, turklāt tas ne pārāk labi sadzīvo ar konsīleri, kas BB krēmam nedaudz peld pa virsu. Tāpēc šis ir produkts ādai bez lielām problēmām.

IMG_0953

Lai arī cik skaisti mirdzošais finišs izskatītos uz ādas, ilgi nav jāgaida, kamēr mana T zona sāk taukoties, līdzīgi kā tas ir ar citiem BB krēmiem.

Guerlain mājaslapā minētas piecas Lingerie de Peau BB funkcijas: mitrināšana, aizsardzība (SPF30), mirdzums, defektu koriģēšana un sejas toņa izlīdzināšana. Lai arī nekādu sevišķu ādas mitrināšanu neizjūtu, uz ādas BB krēms ir ļoti patīkams, nesausina un nekairina to. Tas patiešām izlīdzina sejas toni un piedod mirdzumu, taču, kā jau teicu, defektu maskēšanā nav nekāds teicamnieks.

Lieli plusi šim tonālajam līdzeklim ir ērtais pumpītis, kas ļauj dozēt līdzekļa daudzumu pēc vēlēšanās (atšķirībā no MAC Pro Longwear konsīlera, kas vienmēr pamanās dot daudz vairāk produkta nekā nepieciešams), kā arī skaistā smarža. Es neatteiktos no tādām smaržām! 🙂

Kādas ir jūsu attiecības ar BB krēmiem? 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s