DIY eksperiments: Kā uztaisīt savu metālisko lūpu krāsu?

IMG_4230

Pašlaik kosmētikas pasaulē visspilgtākā tendence ir metāliskie toņi, it īpaši metāliskās lūpu krāsas. Tādas ražo Kylie Cosmetics, ColourPop, Milani, Urban Decay un citi zīmoli. Un viena kopīga iezīme ir tāda, ka metāliskās lūpu krāsas nav pieejamas Latvijā. Vismaz es neesmu manījusi!

Man ļoti kārojas pasūtīt ColourPop šķidrās lūpu krāsas ar metālisku finišu par spīti tam, ka atsauksmes nav tās spožākās. Taču tās pašlaik nav pieejamas ColurPop mājaslapā, un manas iespējas izmēģināt metālisko lūpu krāsu tendenci šobrīd ir nelielas. Taču izmēģināt gribas, tāpēc ķēros pie radoša uzdevuma – izveidot pašai savu metāliskās lūpu krāsas toni. Tas izrādījās ļoti vienkārši, tāpēc pastāstīšu arī jums.

IMG_4233

Lūpu krāsas “izejvielas”

Iesaku pārskatīt kosmētikas krājumus – tur noteikti atradīsies produkti, kas izskatās labi, bet ikdienā šķiet par spilgtu vai nepiemērotā krāsā. Tas ir tieši tas, kas vajadzīgs! Tātad jāsāk ar bāzi – kādu lūpu krāsu. Es ņēmu Urban Decay Super-Saturated lūpu zīmuli tonī F-Bomb. Tas ir ārkārtīgi pigmentēts, nedaudz lipīgs un var uztaisīt lielu ķēpu, ja neesmu uzmanīga, tāpēc sajaucu to kopā ar gandrīz bezkrāsainu lūpu spīdumu no Sephora.

Metālisko efektu var iegūt ar mirdzošām acu ēnām. Es ņēmu visspīdumainākās, kas man ir. Ēnas ar satīna un smalka maluma mirdzumiem tikai sasmērēs bāzes toni, padarot to vai nu pelēcīgu (sudrabs) vai duļķaini brūnganu (zelts). Šim mērķim labi noder ColourPop metāliskās ēnas. Tajās ir daudz spīdumu un ļoti vāja bāzes krāsa, tāpēc uz plakstiņiem tās lietoju reti un mazos daudzumos, bet metāliskai lūpu krāsai tieši laikā.

Metāliskās ēnas tonī jāizvēlas uzmanīgi – vēsajiem tipiem ieteikt pieturēties pie sudraba, bet siltajiem – lietot zeltu. Jārēķinās, ka ēnas nedaudz pieklusinās bāzes toni, tas vairs nebūs tik spilgts. Kad visas sastāvdaļas saliktas kopā, tās rūpīgi samaisa ar otiņu un liek uz lūpām.

IMG_4227 ps

Šāds ir mans rezultāts! Sarkanais tonis ar sudrabotu, metālisku spīdumu. Krēmīgs un noturīgs, pateicoties Urban Decay zīmulim. Šādā veidā var gan vienkārši paeksperimentēt, gan veiksmīga iznākuma gadījumā arī sagatavot vairāk produkta un glabāt to nelielā trauciņā, lai to var atjaunot, kad rodas tāda nepieciešamība.

Kādas ir jūsu attiecības ar metāliskajām lūpu krāsām? Man šī tendence ļoti patīk! Izmēģināju visus trīs metāliskos toņus manā Urban Decay Vice lūpu krāsu paraudziņu komplektā, un abi brūnie toņi (Conspiracy un Amulet) bija interesanti, labi klājās un bija nedaudz plānāki un šķidrāki nekā biju iedomājusies – nekādu diskomfortu nesagādāja.

Kā jau teicu, tad gaidu iespēju tikt pie ColourPop jaunajām metāliskajām lūpu krāsām – visi četri toņi ir ļoti skaisti. Starp citu, ColourPop sākuši starptautisko piegādi, bet tā diemžēl ir tik dārga, ka varbūt lētāk sanāk to darīt ar paciņu forwarderiem (neesmu gan mēģinājusi un neorientējos izcenojumos). Ja ņem vairākus produktus, piegādes maksa ir 25 eiro, un tas ir daudz, it īpaši salīdzinot ar produktu cenām. Un ja vēl saņemot jāmaksā PVN… Nezinu, vai ir tā vērts.

Advertisements

3 thoughts on “DIY eksperiments: Kā uztaisīt savu metālisko lūpu krāsu?

  1. Una saka:

    Es laikam vēl īsti neesmu izmēģinājusi tādas kārtīgi metāliskas lūpukrāsas. Tevis minētās UD Conspiracy un Amulet mēģināju, bet tās uz manis nu galīgi neizskatās, pārāk brūnas un tas metāliskums man nelikās tik izteikts.

    • Annija saka:

      Man tieši patīk, ka metāliskums tāds tikko nojaušams, jo baidījos, ka šis trends varētu pārklāties ar astoņdesmito vai deviņdesmito (??) gadu lūpu krāsām ar “frosty” finišu, tas gan man šķita kaut kas teti atbaidošs, it īpaši gaiši rozā toņi :))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s