FOTD: Tumši sarkana lūpu krāsa

IMG_4537

Ja sarkana lūpu krāsa ir biedējoša, tad sulīgs tumši sarkanais tonis prasa divtik lielu drosmi. Šoreiz izveidoju vakara grimu, kura centrā ir brīnumskaista lūpu krāsa – Sleek True Color tonis Cherry. Es to nopirku pirms laba laika, jo līdz ausīm iemīlējos skaistajā, piesātinātajā, tumšajā krāsā, taču lielākoties to uzklāju tikai mājās pie spoguļa.

Cherry ir brīnišķīgs tonis, kas patiešām atbilst nosaukumam. Tas ir tumšs, taču neizskatās drūms. Lūpu krāsai ir mirdzošs, mitrs spīdums un apbrīnojama pigmentācija. No vienas puses labi, no otras – labāk nenoķēpāties. Tā nav sausinoša, taču izcels sausus pleķīšus, ja uz lūpām tādi ir. Diemžēl nenoēdas vienmērīgi. Vispirms lūpu vidus kļūs matēts, bet pēc tam pamazām sāks iet nost krāsa, tāpēc jābūt gatavai to regulāri atjaunot. Citiem vārdiem sakot, lūpu krāsas galvenais selling point ir  izteiksmīgais tonis, noturība ir sekundāra.

IMG_4534

Tā ir vakara krāsa – ballītei, randiņam, koncertam vai saviesīgam pasākumam. Tāpēc pārējo grimu veidoju tādā pašā stilā ar vieglu konturēšanu (talkā nāca Maybelline Master Contour zīmulis ar konturēšanas un izgaismošanas toņiem) un metāliskām acu ēnām Cricket no zīmola ColourPop. Kā jau minēju atsauksmē par savu pagaidām vienīgo ColourPop pasūtījumu, tad metāliskās ēnas ir savdabīgas – milzumdaudz izteiksmīgu spīdumu uz puscaurspīdīgas bāzes. Liku tās uz vairāku Nabla un Urban Decay brūno un melno toņu sajaukuma.

IMG_4612

Visbeidzot nofiksēju grimu ar Urban Decay All Nighter fiksatoru, kas ir mans pēdējā laika labākais atklājums. Man ir taukaina āda, tāpēc biju pieņēmusi kā neizbēgamu faktu to, ka jau pēc dažām stundām no manas T-zonas ir pazudis tonālais krēms un tā vietā parādījušies visi sarkanumi, pumpiņas un citas lietas, ko biju mēģinājusi noslēpt. Taču ar All Nighter grims noturas vietā daudz ilgāk un nekur nepazūd. Āda gan turpina taukoties, tāpēc ik pa laikam jāņem talkā Blotterazzi, spīdumu noņemošie papīrīši vai parasta salvete. Tādēļ mani ļoti interesē De-Slick fiksators, kas paredzēts tieši taukainai ādai.

Vai jums patīk tumšas lūpu krāsas? Kuri ir mīļākie toņi?

Advertisements

5 thoughts on “FOTD: Tumši sarkana lūpu krāsa

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s