BeautyBlender BlenderCleanser un Solid ziepes – kas labāks?

IMG_2734

Šodien parunāsim par grima otu un sūkļu tīrīšanu. Ja ieguldīta nauda kvalitatīvos kosmētikas uzklāšanas rīkos, tad rūpīgi jāgādā arī par to mazgāšanu jācenšas pēc iespējas ilgāk saglabāt labā stāvoklī.

BeautyBlender cietās un šķidrās ziepes ir līdz šim vienīgie speciālie līdzekļi, ko esmu lietojusi kosmētikas otu un sūklīšu tīrīšanai.

Pirmās manā īpašumā nonāca BlenderCleanser Solid cietās ziepes. Tas ir ciets, balts, apaļš ziepju gabaliņš plastmasas trauciņā. Otas tīrīt ir ļoti vienkārši – tās tikai jāpaberzē pret ziepēm, kas ir ļoti putojošas, un izskalojot otiņa parasti ir jau tīra. Vairākas reizes mazgāt vajadzēs vien lielās otas vai tad, ja uz tām ir ļoti tumšs vai ķepīgs produkts.

Ziepes lieliski izņem pigmentus. Lielākā daļa manu Zoeva Rose Golden acu otu ir ar baltiem sariņiem, kas pēc vairāk nekā pusgada lietošanas izskatās gluži kā jauni. Ar BeautyBlender tīrīšanu gan ir grūtāk, jo šķidrais produkts iekļūst dziļāk sūklītī, un to pēc tam nav iespējams pilnībā izdabūt ārā.

Nesen man arī radās iespēja izmēģināt BlenderCleanser šķidrās ziepes. Tās nav tik putojošas kā cietās ziepes, tāpēc produkta patēriņš ir diezgan liels. Lielāka izmēra otas ar daudziem sariņiem nāksies mazgāt vairākos piegājienos, jo līdzeklis uzputo tieši tajā vietā, kur uzspiests virsū. Lai izmazgātu visu otiņu, nāksies lietot lielāku produkta daudzumu.

Varu ar pārliecību teikt, ka mans favorīts ir Solid versija, ko lietoju kopš pagājušās vasaras.

Katra līdzekļa cena ir no apmēram 15 līdz 25 eiro. Tie nopērkami Douglas veikalos un internetā.

Advertisements

2 thoughts on “BeautyBlender BlenderCleanser un Solid ziepes – kas labāks?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s