Metālisko toņu meklējumos: Dzintars lūpu krāsas toņos T42 un T70

Blogā gadījās neplānota divu nedēļu pauze, jo biju iegrimusi darbos. Ja vēlaties redzēt, ar ko pēdējos mēnešus nodarbojos, tad šeit tas ir – pašmāju apakšveļas zīmola Flash You and Me jaunā mājaslapa un veikals. Manā pārziņā bija viss saturs, kas ietver produktus, sadaļas un bloga ierakstus. Tas ir liels darbs, taču rezultāts ir tā vērts.

Šajā laikā aprobežojos ar kosmētikas pašu minimumu. Taču mana interese par metālisko toņu tendenci nav mazinājusies. Izlasot Zandas rakstu par Dzintara metālisko lūpu krāsu tonī T41 sapratu, ka varbūt nemaz nekur tālu nav jāmeklē. Vēl pirms gada Dzintara metāliskajiem lūpu krāsu toņiem nelāgu asociāciju dēļ nebūtu pat skatījusies virsū, taču nolēmu dot tiem iespēju.

IMG_4941

Izvēlējos divus toņus, kas veikalā iepatikās, pamēģinot tos uz rokas. Tas ne vienmēr sniedz labu priekšstatu par to, kā tonis izskatīsies uz sejas. Taču higiēnisku apsvērumu dēļ veikalu testerus uz savām lūpām neklāju.

IMG_4948

T42 ir patumšs sarkanais tonis ar metālisku spīdumu, savukārt T70 ir brūngans nude, arī ar metālisku spīdumu. Tās nav tik metāliskas kā, piemēram, Urban Decay Vice lūpu krāsas, taču spīdums tik un tā ir redzams.

T42 ir samērā piesātināts tonis, taču uzklājas ļoti nevienmērīgi. To var redzēt jau swatchos, taču cerēju, ka uz lūpām nebūs tik manāmi. Kļūdījos! Klājums ir ārkārtīgi nevienmērīgs un neizskatās labi. Žēl, jo tonis ir skaists.

T70 ir vieglāks un caurspīdīgāks. To ir vieglāk uzklāt, taču arī šīs lūpu krāsas klājums nav ideāls. Šis tonis man no abiem patīk vislabāk. Viegli uzklāts, tas uz manas ādas ir viegls un neuzkrītošs nude tonis, iespējams, krāsas ziņā man vispiemērotākais nude visā manā lūpu krāsu kolekcijā.

Jāsaka, kā ir, noturība abām lūpu krāsām ir švaka. Neilgi pēc uzklāšanas tas pazūd no lūpu vidus, bet pēc ēšanas un dzeršanas noiet pavisam. Jāatjauno bieži. Tām ir vecmodīga, lūpu krāsā raksturīga smarža, ko es arī neuzskatu par plusu.

IMG_4877

Uz lūpām – T70

Kopš nopirku abas lūpu krāsas, ik pa laikam lietoju T70 kā vienkāršu ikdienas toni. Krāsa ir skaista, taču formula noteikti varētu būt labāka. Katra lūpu krāsa Drogās maksā ap 1,70 eiro, bet to es neuzskatu par nekādu attaisnojumu. Es nesaprotu tādus izteikumus kā “par tādu cenu jau nav slikti”. Ja produkts nav labs, tad tas nav labs ne par kādu cenu. Ja neapmierinošas kvalitātes dēļ tas tiek lietots reti vai netiek lietots nemaz, tā ir zemē nosviesta nauda. Es varu savā prātā attaisnot augstu cenu, ja produkts ir lielisks un bieži noder, bet otrā virzienā tas īsti nedarbojas. Piemēram, man nepatīk šķirties no 20 eiro par MAC Pro Longwear konsīleri, bet tik un tā skrienu uz Stockmann tikko tas beidzies, jo man ļoti patīk produkts. Vai es lietotu lētu konsīleri, kas neko daudz nemaskē, tikai tāpēc, ka “kvalitāte par tādu cenu ir laba”? Nē.

Vai esat mēģinājušas Dzintars lūpu krāsas? Kādas atsauksmes?

Advertisements

2 thoughts on “Metālisko toņu meklējumos: Dzintars lūpu krāsas toņos T42 un T70

 1. Zanda saka:

  Jau rakstīju, ka tiešām noturība nav no tām labākajām, bet priekš metālisko lūpu trenda izmēģināšanas, ir lietošanas vērtas, pat ja maksā 1,70 🙂 Dīvaini gan par to uzklāšanu, jo mana klājas kā sviests. Domāju, tas saistīts ar dažādajiem krāsu pigmentiem, kas traucē vienādas formulas izveidei 😉
  Par to atbilstību cenai, es personīgi parasti izsakos tikai tad, ja tiešām zinu, ka negaidiet tur superīgākas sastāvdaļas, un ergonomiskākos, parocīgākos un skaistākos iepakojumus, bet produkts, ko jūs iegūsiet būs ļoti labs. Es pat nezinu tādu, kas teiktu: “nu, par tādu cenu ir labs, bet ziniet īstenībā fui.”
  Viens no lieliskiem piemēriem ir Essence konsīleris, kas patiešām ir lielisks, bet iepakojums un otiņa nav paši ērtākie, tāpēc tur tiešām var teikt, bet par tādu cenu ir vērts, lai gan nopēkot konsīleris sniegs to, kas viņam jāsniedz 😉

  • Annija saka:

   Domāju, ka toņi atšķiras savā starpā. No manējiem sarkanais švīkojās krietni vairāk nekā otrs, droši vien atkarīgs no pigmenta.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s