FOTD: Dūmakains vakara grims. Iedvesmojos no Instagram!

Šodien gribu parādīt savu mēģinājumu atkārtot zīmola Urban Decay grima mākslinieces Amandas Rodrigesas grimu. Viņa ir viena no kosmētikas pasaules personībām, kam sekoju Instagram un ik pa laikam nodomāju “skaists grims, šo es gribētu pamēģināt”, taču jau pēc pāris sekundēm par to esmu aizmirsusi. Nesen sāku sava telefona galerijā krāt skrīnšotus ar Instagram bildēm, kas mani iedvesmojušas un šķitušas ar kaut ko interesantas.

Šis ir pirmais mēģinājums atkārtot iepatikušos grimus. Ceru, ka nepazudīs iedvesma šo sēriju turpināt 🙂

Starp citu, Amandas Instagram konts ir @udamanduh 😉

Desktop7

Tas ir visai piesātināts grims, jo izcelts gandrīz viss – iedegums, uzacis, acis. Galvenokārt izmantoti matētie toņi, pilnīgi pretēji šī brīža apsēstībai ar spīdumu, izgaismošanu un metāliskajiem toņiem. Centos Amandas grimu atkārtot pēc iespējas precīzāk, tikai bez mākslīgajām skropstām, kuras nelietoju nekad.

IMG_5306

Man ļoti patīk acu grims, jo tas lieliski izceļ manu acu krāsu – dzīvē daudz vairāk nekā fotogrāfijās.

Sāku ar bāzi – Revlon Colorstay tonālo krēmu un MAC Pro Longwear konsīleri, ko piepūderēju ar BareMinerals Blemish Remedy pūderi. Pēc tam pa visu seju klāju H&M Beauty bronzeri tonī Golden Honey, bet uz vaigiem – Sleek Rose Gold vaigu sārtumu.

 

Acu grima tehnika ir ļoti vienkārša, vismaz manā izpildījumā. Jāsāk ar matēta brūnā toņa uzklāšanu virs plakstiņa locījuma vietas, es to izveidoju no trim dažādiem toņiem (Nabla Narciso un Petra, kā arī Whiskey no Urban Decay Naked Smoky paletes). Pēc tam ar melnu acu zīmuli uzvilku treknu līniju virs skropstām un izpludināju pa visu kustīgo plakstiņu, nofiksējot to ar Whiskey tumši brūnajām ēnām. Augšējā un apakšējā ūdenslīnijā ir melns ūdensnoturīgs zīmulis, kas atkal nostiprināts ar Whiskey ēnu. Iekšējā kaktiņā – pavisam nedaudz Booty Call no Naked 2 paletes.

Visam jābūt rūpīgi izpludinātam, un to var panākt tikai ar labām otām, tāpēc iesaku uz tām netaupīt. Man ir Zoeva Rose Golden acu otiņu komplekts, no kura šim grimam izmantoju astoņas otas. Komplektā ir trīs dažādas crease otiņas plakstiņa locījuma vietai, kā arī atsevišķas otiņas zīmuļa iztušēšanai un acu ēnu uzklāšanai uz plakstiņa. Manuprāt, nav iespējams pārspīlēt otiņu nozīmi, jo no tām patiešām ir atkarīgs tas, kādās tehnikās var strādāt.

Manā kolekcijā nav nekā līdzīga Amandas lūpu krāsas tonim, tāpēc izveidoju pati savējo. Tā bāze ir MAC Velvet Teddy lūpu krāsa, uz kuras virsū klātas Urban Decay Vice lūpu krāsas toņos Naked un Gubby, lai padarītu to rozīgāku un maigāku.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s