Ikdienas varoņi: Dekoratīvā kosmētika, ko lietoju gandrīz katru dienu

IMG_4117

Vienmēr ir interesanti padalīties ar jauniem un interesantiem produktiem, unikāliem toņiem un grimiem “īpašiem gadījumiem”. Bet to ēnā paliek labie, pārbaudītie un uzticamie līdzekļi, kas lieliski paveic savu darbu, kaut varbūt nav tik aizraujoši.

Šodien pastāstīšu par saviem ikdienas favorītiem, ko lietoju gandrīz katru dienu. Lielākā daļa no tiem ir atkārtoti pirkumi.

MAC Pro Longwear konsīleris. Lielisks augstas sedzamības konsīleris, ko var lietot gan tumšo loku, gan arī pumpu un apsārtumu nomaskēšanai. To var uzslāņot, taču ieteiktu ar to neaizrauties, jo tad var kļūt ļoti pamanāms.

L’Oreal Infallible 24h-Matte tonālais krēms. Vidējas sedzamības tonālais krēms, kas labi piemērots manam ādas tipam (taukaina, problemātiska āda). Klājums visai nemanāms, taču labi paslēpj visu, kas slēpjams, kā arī nepastiprina ādas taukošanos. Tomēr neieteiktu lietot sausas ādas īpašniecēm, jo izceļ sausos laukumus uz sejas.

Anastasia DipBrow Pomade uzacu vasks. Brīnišķīgs produkts uzacu iekrāsošanai. Lietojot ar vieglu roku un nelielos daudzumos, var iegūt dabisku efektu, bet, izmantojot vairāk produkta, var tikt arī pie “Instagram uzacīm”. Man ir tonis Chocolate – tumši brūns bez mazākās ruduma pieskaņas. Tas nenofiksē uzacis, tāpēc spurainām uzacīm var nākties pa virsu klāt uzacu želeju.

Urban Decay Primer Potion acu ēnu bāze. Ļoti laba bāze, kas palīdz acu ēnām noturēties vietā daudzu stundu garumā. Lietoju to katru reizi, kad krāsoju acis. Tā labi sader ar visu veidu acu ēnām. Man ir oriģinālā versija, bet izmēģinājusi esmu četrus veidus. No tiem man tikpat labi kā oriģināls patika arī Anti-Aging versija, bet par Sin nebiju sajūsmā, jo tā bija pārāk spīdīga un ķēpīga, turklāt to bija grūti dabūt nost no rokām vai priekšmetiem, kam tā tika klāt.

NYX Infinite Shadow Stick. Piesātināts melnais tonis. Tas ir ūdensnoturīgs, tāpēc labi piemērots ūdenslīnijas iezīmēšanai un tight-lining. Lielākie plusi ir noturība un lieliskā pigmentācija.

BareMinerals Blemish Remedy pūderis. Izmantoju nelielās devās, lai piepūderētu konsīlei zem acīm, kā arī taukainās sejas zonas – degunu un pieri. Ja nepārspīlē, tad izskatās dabīgi un neizkrītoši. Bonusa punkti par iepakojumu – pūdernīcā ir iestiprināts sietiņš, kas dozē produktu un neļauj pūderim izbirt, kad to taisa vaļā.

Kurus produktus jūs esat iecienījušas ikdienā? 🙂

Advertisements

2 thoughts on “Ikdienas varoņi: Dekoratīvā kosmētika, ko lietoju gandrīz katru dienu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s