Makeup Eraser lupatiņa kosmētikas noņemšanai

IMG_3235

Makeup Eraser lupatiņa dekoratīvās kosmētikas noņemšanai mani ieinteresēja jau tad, kad pirmoreiz to ieraudzīju. Kā tas var būt, ka ar tādu nelielu, mīkstu dvielīti, nelietojot neko vairāk par tīru ūdeni, var noņemt no sejas visu kosmētiku? Pat skropstu tušu? Tagad tā manā lietošanā ir vairākus mēnešus, tāpēc varu dalīties pieredzē un viedoklī.

Mans Makeup Eraser ir koši rozā krāsā, taču nopērkama ir arī melna versija. Tā ir dipusēja mikrošķidras lupatiņa, kas jāsamitrina un pēc tam seja ar to maigi, bet rūpīgi jānoslauka. Produkts piemērots visiem ādas tipiem, arī problemātiskai un jutīgai ādai, un to vari izmantot līdz pat tūkstoš reizēm (vismaz tā apgalvo ražotājs).

Izmantojot Makeup Eraser nav jālieto kosmētikas noņēmējs vai jāpakļauj savu sejas ādu putojošiem, sausinošiem līdzekļiem. Manā skatījumā tas vienmēr ir pluss, jo cenšos ar savu ādu apieties pēc iespējas maigāk.

IMG_3237

Jāsaka, ka Makeup Eraser solīto patiešām paveic, un turklāt vēl labi. Acis vajag viegli paberzēt, taču visa kosmētika bez sevišķām pūlēm tiek noņemta. Jā, arī skropstu tuša. Pēc lupatiņas lietošanas vēl vairākās vietās pārbraucu pār seju ar micelārajā ūdenī samitrinātu vates plāksnīti, taču nekādas tonālā krēma paliekas neatradu. Diezgan iespaidīgi!

Pirmajā lietošanas reizē gan lupatiņa pamatīgi pūkojās, tāpēc es ieteiktu pēc nopirkšanas to uzreiz ielikt veļasmašīnā izmazgāties, ļaut izžūt un tikai tad lietot, it īpaši tas attiecas uz jutīgu acu īpašniecēm.

Vienas Makeup Eraser lupatiņas cena ir ap 22 eiro. Viens no aspektiem, ko uzsver ražotājs, ir produkta ekonomiskums, jo nav jālieto papildus līdzekļi un tiekot taupīts arī laiks. Pret to gan esmu noskaņota visai skeptiski tāpēc, ka lupatiņa pēc katras lietošanas jāmazgā veļasmašīnā, tāpēc vai nu tā būs sekundāra grima noņemšanas metode (turpinot lielākoties izmantot, piemēram, šķidrumu kosmētikas noņemšanai), vai nu arī jānodrošinās ar daudziem Makeup Eraser eksemplāriem. Nevienā no gadījumiem neredzu ietaupījumu. Taču produkts ir ļoti labs, ērti lietojams un efektīvs, tāpēc varu tikai mudināt to izmēģināt, ja ir interese un iespēja.

Vai esat izmēģinājušas Makeup Eraser lupatiņas? Varbūt kādu citu “alternatīvo” kosmētikas noņemšanas metodi?

* Šo produktu saņēmu kā PR paraugu, taču tas nekādā veidā nav ietekmējis manu viedokli.
Advertisements

One thought on “Makeup Eraser lupatiņa kosmētikas noņemšanai

  1. Mēģinājusi neesmu, negribas čakarēties ar mazgāšanu. Būtu jau interesanti pārbaudīt, bet man vieglāk būs par to pašu summu nopirkt 2 lielus Bioderma micelāros ūdeņus.:))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s