Artistry Hi-Tech Metallics rudens kolekcija -metāliskie toņi un mirdzumi!

img_6237

Šodien dalīšos iespaidos par Artistry jauno rudens kolekciju Hi-Tech Metallics. Kā jau noprotams no nosaukuma, tajā pārstāvēti metāliskie toņi, kas tagad ir viena no aktuālākajām tendencēm kosmētikā. Jau esmu šeit stāstījusi par savu mīlestību pret metāliskām lūpu krāsām, taču šajā kolekcijā pārstāvēti cita veida produkti – šķidrās acu ēnas, laineris un izgaismojošs pūderis, kā arī eļļa, kas piedod mirdzumu matiem. Lai var mirdzēt un laistīties! 🙂

Sāksim ar to, ka Atristry ir Amway dekoratīvās un kopjošās kosmētikas zīmols. Tātad produkti nopērkami pie Amway izplatītājiem. Produktu klāstu var apskatīt Amway Latvia mājaslapā, taču cenas jāprasa un jāpasūta pie konsultantiem.

img_6121

Visi produkti ir interesanti, skaisti noformēti un atstāj svinīgu iespaidu – sākot ar iepakojumu un beidzot ar toņu klāstu. Sākumā mani visvairāk piesaistīja 3D Face Powder Shimmering Nudes izgaismojošais pūderis. Tas veidots no sešiem toņiem (dažādās pērļu baltā, maigi rozā brūnganās krāsas variācijās), ko var mēģināt lietot atsevišķi, bet visērtāk tomēr būs ar palielu otu paņemt visus kopā.

img_6143img_6135img_6192

Tas ir liegs, izgaismojošs pūderis, ko var viegli klāt pa visu seju vai arī uzslāņot uz vaigu kauliem un citām vietām, kur gribas izteiktāku mirdzumu. Pūderim ir gaiša, caurspīdīga bāze ar lielākiem spīdumiem. Uz sejas tas neizskatās ļoti uzkrītoši, bet gan nedaudz atsvaidzina ādas izskatu. Man gan labāk patiktu, ja pūdera malums būtu smalkāks, bez lielāka izmēra mirdzumiem, kā Guerlain meteorīti.

Futrālis ar samta maisiņu un pats pūderis nopērkami atsevišķi. Pūdera cena ir 28 eiro.

img_6163img_6172img_6128

Nākamais produkts – Luxe Metallic šķidrās acu ēnas trīs metāliskos toņos. Tie nosaukti par godu cēlmetāliem un dārgakmeņiem: Platinum, Emerald un Amethyst. Platinum ir sudrabains tonis ar nedaudz zeltainu nokrāsu, Emerald ir smaragdzaļš, bet Amethyst – violets tonis. Ēnām ir šķidra krēmveida konsistence, kas jāiztušē pirms nožūšanas. Par laimi, tās žūst pietiekami ilgu laiku, lai varētu paspēt izpludināt.

Ēnas var klāt biezā kārtā vai arī izpludināt. Man nepatīk neizpludinātas ēnas acu grimā, tāpēc vienmēr izpludinu maliņas, ja klāju pa visu plakstiņu. Tad krāsa kļūst blāvāka un piezemētāka. Maksimālam efektam ēnas var biezākā kārtā klāt pa visu kustīgo plakstiņu, taču tādā gadījumā es ieteiktu ņemt talkā parocīgāku otiņu par aplikatoru, kas ir iepakojumā.

Noturība ēnām ir laba arī bez bāzes; pēc uzklāšanas paliek savā vietā visa vakara garumā. Trijnieka cena ir 46 eiro.

Augstāk redzami ēnu trio un lainera swatchi. Fotogrāfijā centos noķert Signature Color lainera unikālo toni ar nosaukumu Purple Lux – tas ir tumši violets ar metāliski violetu atspīdumu. Ļoti skaists un piemērots ballītēm! Tam ir “sūklīša” tipa aplikators ar šauru, spicu galiņu, ar to var uzvilkt gan smalku, gan biezāku līniju. Tas ir noturīgs, taču nav viegli notīrīt, jo nāk nost gabaliem un mēdz pieķerties skropstu saknītēm.

Lainera cena – 32 eiro.

img_6189

Visbeidzot pēdējais produkts kolekcijā – Satinique Hair Oil Serum matu eļļa. Šis produkts man ļoti iepatikās! Kā jau tas mēdz būt dabīgi viļņainiem vai sprogainiem matiem, bez kāda nolīdzinoša līdzekļa tie mēdz pūkoties. Īpaši manējie, jo pirms pāris gadiem veicu krāsas izņemšanu, un galos man joprojām ir no tā cietušie mati. Neliels Satinique eļļas daudzums skaisti nogludina matus, neļauj tiem pūkoties un padara ļoti mīkstus.

Parasti lieku eļļu mitros matos pirms žāvēšanas, bet to var klāt arī sausos matu galos. Eļļa nešķiet smaga vai taukaina, tieši otrādāk, tai ir viegla un silikonīga tekstūra.

Matu eļļas cena – 21 eiro.

Drīzumā parādīšu grimu, izmantojot divus metālisko ēnu toņus!

Vai esat izmēģinājušas Artistry produktus? Kādas atsauksmes?

Advertisements

2 thoughts on “Artistry Hi-Tech Metallics rudens kolekcija -metāliskie toņi un mirdzumi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s