Rudens favorīti: Kosmētika un seriāli

img_6651

Rudens šogad atnāca strauji un bez liekām ceremonijām. Iekštelpās apkures sezona, bet ārā aukstums un vējš. Šāda kombinācija noved pie tā, ka rudenī un ziemā āda paliek sausāka un prasa rūpīgāku kopšanu. Tāpēc pastāstīšu par saviem rudens sezonas favorītiem kā kosmētikā, tā arī seriālu pasaulē, lai rudenīgos vakaros nepaliek garlaicīgi.

Madara Peel sejas maska. Augļskābju pīlinga maska, kas lieliski atsvaidzina ādu, noloba visu lieko un padara to mīkstu un maigu. Tieši tas, kas nepieciešams rudenīgajā laikā, kas parasti ir arī ļoti aizņemts ar darbiem un mācībām. Uz savas ādas redzu, ka attīra arī poras un mazina melnos punktus, kas manās acīs ir liels, liels pluss.

Tangle Teezer Professional Finishing ķemme. Tangle Teezer jaunums – jauna dizaina ķemme ar parocīgu rokturi. Mans klasiskas Tangle Teezer mēdz krist laukā no rokām (zinu, ka neesmu vienīgā ar šādu problēmu), tāpēc jau labu laiku ilgojos pēc tādām pārmaiņām. Kā jau esmu rakstījusi iepriekš, Tangle Teezer ir manas mīļākās ķemmes un lietoju tikai tās, jo labi izķemmē pinkas un nerauj matus. Šai gan sariņi ir citādāki, un tā labāk piemērota mazāk kaprīziem matiem vai arī tad, kad tie jau izķemmēti ar klasisko Tangle Teezer.

The Body Shop kaņepju sērijas roku krēms. Mans favorīts katru ziemu! Ļoti biezs, trekns krēms, kas spēj tikt galā ar ļoti sausu roku ādu, turklāt ļoti ātri. Jūtu, ka ar katru gadu mana āda kļūst arvien sausāka, un pagājušogad pirmoreiz piedzīvoju saplaisājušu ādu plaukstu augšpusē – nudien nebija patīkami, bet šis krēms tika galā. Parasti klāju uz nakti, jo roku krēms ir taukains un smarža nav no patīkamākajām.

Dr.Hausckha Revitalizing maska. Agrāk sejas maskas tikpat kā nelietoju, taču tagad ļoti iepatikušās. Dr.Hauschka ir dabīgās kosmētikas zīmols, kura produkcija man ļoti patīk (plānoju ziemai kārtējo reizi nopirkt rožu sejas krēmu), un šī maska nav izņēmums. Tā ir kā biezs krēms, kas dāsnā kārtā jāuzklāj uz sejas un jāpatur 20 minūtes. Rezultātā āda ir labi mitrināta, gluda un veselīga. Līdzīgs efekts kā no sejas eļļām, kuras es ļoti gribētu lietot, ja vien man no tām nemestos pumpas 😦

img_6646

The Body Shop šī sviestkrēms. Aukstajā laikā sausāka paliek ne tikai roku un sejas, bet arī visa ķermeņa āda. Man tādos laika apstākļos prasās trekns ķermeņa krēms, un šis ir tieši tāds. Āda kļūst ļoti mīksta un patīkama, ne miņas no sausuma vai velkošas sajūtas.

Tā kā rudens vakaros nav nekā patīkamāka par ieritināšanos dīvānā un laba seriāla skatīšanos, apkopoju savus pēdējā laika mīļākos seriālus. Ļoti priecājos, ka Latvijā ienācis Netflix un tagad jau, atšķirībā no paša sākuma, seriālu un filmu piedāvājums ir diezgan pieklājīgs. Man šķiet, ka visprātīgākais pirātisma apkarošanas ceļš ir par saprātīgu samaksu piedāvāt vienu pakalpojumu, kas spēj apmierināt plašu pieprasījumu, un Netflix ir gandrīz tāds. Nezinu gan, cik ilgi tas spēs šo statusu noturēt konkurences apstākļos. Amazon un HBO arī uzņem lieliskus seriālus, taču es nelieku lielas cerības uz to, ka cilvēki gribēs šķirties no abonēšanas maksas par 3-4 atsevišķiem pakalpojumiem, lai varētu noskatīties visus savus mīļākos seriālus.

Lai nu kā, šie ir mani ieteikumi ar nelieliem aprakstiem.

befunky-collage

Designated Survivor. Seriāls par ne pārāk ambiciozu valstvīru, kurš pēc terorakta Baltajā namā, kurā bojā iet gan ASV prezidents, gan galvenās amatpersonas, tiek automātiski iecelts par jauno prezidentu. Interesanti ieskatīties, kāda varētu būt lielvalsts prezidenta ikdiena un kā rast kompromisu starp ētiku un politiskajām spēlītēm. Tādā ziņā seriāls nedaudz līdzinās House of Cards, tikai galvenais varonis šajā gadījumā ir simpātiskāks un ar to ir vieglāk identificēties.

Westworld. Tikko iesācies zinātniskās fantastikas seriāls par “atrakciju parku” tālā nākotnē, kurā cilvēkiem ļauts darīt cilvēkveidīgiem robotiem visu, kas vien ienāk prātā. Jautājums – kāds cilvēks tu būtu, ja tavai rīcībai nebūtu seku? Seriālā ir daudz vardarbības, bet manā skatījumā tai ir labs pamatojums tur būt.

Black Mirror. Vēl viens zinātniskās fantastikas seriāls par tehnoloģiju pasauli. Pagaidām iznākušas divas sezonas (ar trim sērijām katrā) un Ziemassvētku speciālizdevums, neliela mazuma piegarša, taču katra sērija ir lieliski izstrādāta. Ļoti augstas raudzes seriāls, kas ir smags, depresīvs un grūti sagremojams, taču lielisks piemērs tam, ka televīzija vairs nav tik vien kā prasta izklaide. Šomēnes iznāks seriāla 3.sezona, ko jau tagad ļoti gaidu.

The Affair. Līdzsvaram sarakstā jāiekļauj arī viena ziepju opera 🙂 Seriāls par neuzticību attiecībās, taču pastāstīts no visu iesaistīto pušu atšķirīgajiem skatupunktiem. Interesants formāts, kas liek aizdomāties par to, cik uzticamas ir mūsu atmiņas un interpretācijas. Bonuss – skaistas ASV lauku ainavas 🙂

Advertisements

2 thoughts on “Rudens favorīti: Kosmētika un seriāli

  1. Pie seriāliem iesaku arī Utopia, pēc šī saraksta izskatās, ka tev varētu patikt. Angļu stila ziņā līdzīgs Black Mirror, tikai ar ejošu storyline un arī zinātiskā fantastika.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s