FOTD: Monohroms grims ar NYX Lip Lingerie tonī Teddy

img_6878

Droši vien esat jau dzirdējušas, ka radošais, nedaudz trakais un maciņam draudzīgais kosmētikas zīmols NYX beidzot ir ienācis Latvijā! Sestdien, 22.oktobrī, no plkst.10 jaunajā veikalā Aspazijas bulvārī 32 notiks lielā atklāšana, uz kuru noteikti iesaku aiziet!

Man jau ceturtdienas vakarā bija iespēja paviesoties blogeru un grima mākslinieku pasākumā, kurā pirmie varējām apskatīt piedāvājumu un jauki pavadīt laiku. Rīgas veikals ir lielākais Baltijas valstīs, un tajā nudien ir ļoti plaša produktu izvēle. Priecēja, ka tur atrodami gan NYX “firmas produkti”, gan arī dažādi jaunumi, kuri iemantojuši skaistuma pazinēju mīlestību visā pasaulē. Izmēģināšanai nopirku dažādus pašai interesantus produktus – gan Lip Lingerie šķidro lūpu krāsu un Lid Lingerie krēmveida acu ēnas, gan Liquid Suede un Mat Velvet lūpu krāsas, gan vaigu sārtumu un acu ēnu vieniekus, gan vēl vairākus citus produktus. Lielāko daļu NYX oficiālajā mājaslapā atrodamo produktu redzēju mūsu veikalā. Cenas eiro ir nedaudz augstākas nekā tur norādītas dolāros (piemēram, Lip Lingerie ASV mājaslapā maksā 7 dolārus, bet Rīgas veikalā – 7,90 eiro). Domāju, ka tas ir adekvāti.

img_6876

Tikko kā atnācu mājās no pasākuma, tā uzreiz izmēģināju Lip Lingerie šķidro lūpu krāsu tonī Teddy – tumši brūnā tonī ar pelēcīgu piesitienu. Tā nu gadījās, ka mans acu grims bija tieši tādā pašā tonī, pilnībā veidots ar Urban Decay Naked 2 Basics paleti – brūnajiem toņiem ar pelēcīgu nokrāsu.

Monohromā grimā vieni un tie paši vai arī ļoti līdzīgi toņi izmantoti gan acīm, gan lūpām, gan vaigiem. Lai galarezultāts būtu tāds, ar kuru nebūtu bail rādīties sabiedrībā, krāsu variantu nav nemaz tik daudz – visbiežāk brūns vai rozā. Izvēloties tumši brūnu krāsu, koptēls var sanākt nedaudz drūms un atgādināt par 90.gadiem. Gaumes lieta, bet man tas netraucē 🙂

Lip Lingerie man ļoti iepatikās, jo labi klājas, izžūst vienmērīgi un finišs ir pilnīgi matēts – tieši tas, ko sagaidu no šāda veida produkta. Lip Lingerie klāsts sastāv no dažādiem nude toņiem un viena krāsaināka (Exotic). Tomēr tie nav vienveidīgi – kādam ir siltāka, kādam vēsāka nokrāsa, citam pelēcīgs vai violets piesitiens. Lip Lingerie ir labākā matētā šķidrā lūpu krāsa, kādu līdz šim esmu izmēģinājusi, tāpēc drīzumā došos pēc vēl kāda ikdienai draudzīgāka toņa.

Aicinu nelaist garām NYX atvēršanas pasākumu, kurā pirmajiem simt pircējiem būs dāvaniņas, kā arī pirkumiem virs 60 eiro klāt nāks neliels koferītis, kurā labumus glabāt.

Es tikmēr izmēģināšu pārējos NYX produktus, pie kuriem tiku pasākuma laikā, un dalīšos savās domās par tiem! 🙂

Advertisements

3 thoughts on “FOTD: Monohroms grims ar NYX Lip Lingerie tonī Teddy

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s