Ieskaties NYX veikala atklāšanā!

img_2445Kā jau iepriekš rakstīju, pagājušonedēļ man bija iespēja apmeklēt kosmētikas zīmola NYX jaunā veikala Aspazijas bulvārī 32 atklāšanu. Tagad ļaušu ballītē ielūkoties arī jums!

img_2463

Augstāk redzama daļa no piedāvājuma. Veikalā ir vairāki stendi, kuros pārstāvētas visdažādākās produktu kategorijas – lūpām, acīm, uzacīm, tonālie krēmi, dažnedažādas paletes un vēl daudz kas cits. NYX piedāvā plašu toņu klāstu, kurā bez ikdienas toņiem atrodami arī vistrakākie finiši un krāsas. Ja gribas spilgti violetu metālisko lūpu krāsu vai kārojas pasteļtoņu lūpu krāsas, par visu ir padomāts. Produktu klāsts atspoguļo aktuālākās tendences, piemēram, tajā ir izgaismotāju palete, matētas šķidrās lūpu krāsas (ko citādi Latvijā nemaz nav tik viegli atrast), metāliskie toņi, fiksējošie spreji, uzacu produkti… Godīgi sakot, man grūti iedomāties šobrīd populāru produktu veidu, ko tur nav iespējams iegādāties. Rīgā ir lielākais NYX veikals Baltijā, un patiešām – mājaslapā nav daudz produktu, ko neredzēju veikala plauktos.

img_2462img_2517

Atklāšanas ballīte blogeriem notika ceturtdien, divas dienas pirms tika oficiāli vērtas veikala durvis. Trīs stundas ilgajā pasākumā varēja iepazīties ar jaunajiem produktiem, vairākām pašmāju blogerēm, izveidot meikapu pie grima mākslinieces Aijas Ūdentiņas un, protams, iepirkties. Tas arī aktīvi tika darīts!

img_2707

Nelielajā telpā pie stendiem bija diezgan liela drūzmēšanās, jo produktu ir daudz, toņu vēl vairāk un visu izmēģināt – neiespējami. Es ierados ar nelielu nokavēšanos, tāpēc zīmola pārstāvju uzrunas nedzirdēju, taču tāpat bija ļoti interesanti apskatīt piedāvājumu.

img_3006
Grima māksliniece Aija Ūdentiņa veido meikapu pasākuma apmeklētājai
img_3064
Pasākuma atraktīvākā viese – Anetes no Parādi modi haskiju meitenīte Marija. Lieliski prot uzvesties sabiedrībā 🙂

img_2561

img_2953

Kadrā iekļuva arī mani pirkumi un noswatchotā roka 🙂 Sapirkos dažādus lūpu produktus drosmīgos toņos, acu ēnas, vaigu sārtumu, pūderi un vēl pie izejas dāvanā saņēmu vairākus produktus. Tuvākajā laikā dalīšos par tiem iespaidos, jo vērtējums nav viennozīmīgs. Vienu gan varu teikt – ja sagribas eksperimentēt ar krāsām un finišiem, neizdodot par to kaudzi naudas, tad NYX veikals noteikti ir īstā vieta, kur doties!

Foto: Action PR

Viena doma par “Ieskaties NYX veikala atklāšanā!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s