FOTD: Rudens krāsas ar NYX Lip Lingerie tonī Ruffle Trim

img_7081

Lietus, vējš un aukstums ir nepārprotama zīme, ka rudens no skaistās krāsaino lapu fāzes pārgājis šī gada laika mazāk baudāmajā periodā. Un tas ir īstais laiks, kad sevi iepriecināt ar rudenīgām vēsmām grimā. Šodien parādīšu pavisam rudenīgos toņos ieturētu koptēlu, izmantojot produktus no jaunā NYX veikala Aspazijas bulvārī 32. Iesaku aiziet un apskatīt plašo piedāvājumu, kurā var atrast teju ikvienu toni – gan ierastus un iemīļotus, gan arī pavisam trakas krāsas ārpus komforta zonas.

img_7082

Lūpām izmantoju NYX Lip Lingerie matēto šķidro lūpu krāsu tonī Ruffle Trim. Tas ir silti brūns ikdienas tonis. Tam ir pilnīgi matēts finišs. Lūpu krāsa ir noturīga un glīti “noēdas” (to pašu gan īsti nevaru teikt par toni Teddy, kas nav tik tuvs manai dabīgajai lūpu krāsai).

Acis krāsoju ar NYX individuālajām ēnām toņos Flustered un Strike a Pose, palīgā ņemot vēl tumši brūno Busted no Urban Decay Naked 2 paletes.

Uz vaigiem klāts NYX vaigu sārtums tonī Deep Plum. Lietoju to pavisam nelielā daudzumā un ar vieglu roku, jo tonis ir patumšs un pigmentēts. Grimu pabeidzu ar NYX #NoFilter Finishing Powder, kas padara ādu nedaudz gaišāku un pavisam viegli izgaismotu. Man ļoti patīk šis produkts, jo rezultāts ir ļoti dabisks un nepārspīlēts.

Vai maināt dekoratīvās kosmētikas produktus, kad pienāk rudens? Kādi ir jūsu iemīļotākie toņi?

Advertisements

One thought on “FOTD: Rudens krāsas ar NYX Lip Lingerie tonī Ruffle Trim

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s