Baltic Beauty 2016: Iespaidi un pirkumi

Kā jau varbūt pamanījās, nedēļas nogalē Ķīpsalā notika kārtējā Baltic Beauty skaistumkopšanas izstāde. Tā sakrita ar pirmo sniegu Rīgā, kā rezultātā sestdien no Vanšu tilta beigām līdz pat hallei bija nopietni sastrēgumi. Bija tiešām pārsteidzoši redzēt, cik daudz cilvēku ap sestdienas pusdienlaiku devās uz Baltic Beauty 🙂

Izstādes koncepts paliek nemainīgs – viena zāle matu produktiem, otra kosmētikai, tirgošanās, šādas tādas atlaides, paraugdemonstrējumi un konkursi. Centos apskatīt visu, bet visinteresantākie man bija stendi kosmētikas zālē.

Priecājos šogad redzēt izstādē NYX stendu. Lai arī tas nebija liels, stendā bija atrodami daudzi no zīmola populārākajiem produktiem ar nelielu atlaidi. Tas bija viens no diviem stendiem, kurā iepirkos. Otrs bija Kryolan – visu laiku gribu aiziet uz viņu veikalu Barona ielā, bet nekādi nesanāk. Tad nu vismaz reizi gadā varu apskatīt produkciju izstādē.

img_7382

Mani pirkumi – Kryolan caurspīdīgais pūderis (jau izmēģināju – ļoti labs produkts grima nofiksēšanai) un divas otiņas par ļoti draudzīgām cenām, attiecīgi 3 eiro par lainera otiņu no dabīgajiem sariņiem un 1,90 eiro par sintētisko saru otiņu. NYX Lid Lingerie ēnas tonī Whimsy un Vaigu sārtums tonī Glow. Piektdien prezentācijā tiku pie Gosh produktiem – Foundation Plus+ divi vienā tonālā krēma un konsīlera, nezinu gan, vai toņa dēļ varēšu izmantot, kā arī Makeup Blender sūklīša.

Vēl izstādē bija pārstāvēti tādi zīmoli kā Inglot, Make Up Forever, Make Up Store, Gosh, ModelLauncher un daudzi tādi kosmētikas brendi, par kuriem pirmoreiz dzirdēju. Izstādē bija plašs manikīra produktu piedāvājums, un izskatās, ka šogad īpaši populāras bija Āzijas sejas maskas, kuras varēja iegādāties dažādos stendos.

2016-11-ikoo-076-copy

Sestdien apmeklēju vācu zīmola IKOO prezentāciju. Tas ražo plastmasas ķemmes ar dažāda garuma sariņiem, līdzīgi kā mans iemīļotais zīmols Tangle Teezer. Parastajām ķemmēm pieejami divi modeļi – lielāks, ko turēt mājās, un mazāks ar vāciņu, ko iemest somiņā. Pieejamas visdažādākās krāsas, sākot ar klasiski melnu un baltu, beidzot ar futūristiskiem metāliskajiem toņiem. Vel interesanta bija veidošanas ķemme ar krustu vidū. Ķemmējot pie tāvar pielikt fēnu, tādējādi izlīdzinot karstā gaisa plūsmu, lai tā nebūtu tik koncentrēta.

Protams, interesanta bija arī elektriskā ķemme, kas darbojas kā taisnotājs. Ķemme ar jonizācijas funkciju nogludina matus, noņem “pūku” un pasargā no elektrizēšanās. Friziere Beatrise Kokan nodemonstrēja to darbībā, un mati patiešām izskatījās daudz gludāki, bet dabiski, bez stīvā efekta, ko parasti var dabūt ar “pannu”.

Dāvanā saņēmu sudraba IKOO ķemmi, ko testēšu un mēģināšu noskaidrot, būs vai nebūs manām Tangle Teezer ķemmēm aizstājēji 🙂

3 domas par “Baltic Beauty 2016: Iespaidi un pirkumi

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s