Komforts ziemā: Dove DermaSpa Cashmere Comfort sērija ķermeņa un roku ādas kopšanai

img_7355

Katru gadu, kad sākas aukstais laiks un apkures sezona, es secinu, ka mana āda kļūst arvien sausāka. Šajā laikā dienišķā duša un biežā roku mazgāšana liek par sevi manīt, tāpēc rudens un ziemas miju gribot negribot nākas iesākt ar jaunu ādas kopšanas produktu meklējumiem. Tāpēc mani ļoti iepriecināja piedāvājums testēt Dove jauno DermaSpa Cashmere Comfort kolekciju, kurā ietilpst ķermeņa losjons, ķermeņa sviests un roku krēms.

Šī sērija paredzēta sausai ādai. Runājot par ķermeņa kopšanu, tā ir visai bieži sastopama problēma, un pat tiem, kas vasarā var iztikt bez nekādas papildus mitrināšanas (nesaku, ka vajadzētu), ziemā tomēr rodas tāda vajadzība. Sērijas produktu sastāvā ir šī un kakao sviesti – ja kādreiz esat mēģinājušas tos tīrā formā, tad tie ir ļoti trekni un barojoši, taču laimīgā kārtā šajos produktos panākts līdzsvars starp mitrinošu, mīkstinošu iedarbību un vieglu tekstūru, kas ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainu sajūtu.

Visiem produktiem ir maiga un saldena smarža, neuzbāzīga un “silta”, kas man ļoti patīk.

img_7372

Cashmere Comfort roku krēms (75 ml). Ir divu veidu roku krēmi – tādi, kas zibenīgi iesūcas rokās, un tādi, kuri to kā nedara, tā nedara… Es parasti izvēlos otro veidu, ko lietoju uz nakti, jo biežās roku mazgāšanas dēļ man prasās “smago artilēriju”. Tad nu varu ziņot, kas šis roku krēms pieder pirmajai grupai – ātri iesūcas, un, lai gan nelielu lipīgumu izjūtu gan, tas nav traucējošs. Roku ādu padara ļoti maigu un cīnās ar sausmu, taču jālieto regulāri. Nebūs tā – vienreiz uzsmērē un divas trīs dienas par roku krēmu vari aizmirst.

Cena – ap 4,49 eiro.

img_7371

Cashmere Comfort ķermeņa losjons (200 ml). Mitrinošs ķermeņa losjons ar samērā vieglu tekstūru. Viegli klājas uz ādas un nešķiet trekns, taču labi mīkstina ķermeņa ādu. Šis produkts paredzēts ikdienas lietošanai – ātri sasmērēties pēc dušas un tūlīt pēc tam ģērbties, jo tas uzreiz iesūcas. Maigā smarža man šķiet liels pluss – tiešām patīkama!

Cena – ap 7,99 eiro.

img_7369

Cashmere Comfort ķermeņa sviests (300 ml). Šis ir treknākais un bagātīgākais sērijas produkts. Tas ir biezas konsistences krēms, ko vislabāk lietot uz īpaši sausām ķermeņa zonām – elkoņiem, kājām (pēc skūšanas) vai pat iesmērēt pēdas. Var lietot arī visam ķermenim, jo arī šis produkts ļoti ātri iesūcas, salīdzinot ar citiem ķermeņa sviestiem, ko esmu lietojusi. Ikdienai gan tas varētu būt par daudz.

Cena – 8,99 eiro.

Rezumējot varu teikt, ka visi produkti man ļoti patika. Tas ir labs papildinājums ķermeņa kopšanas rituālam ziemā, ja āda ir sausa vai vienkārši prasās plautināšanu ar ko jauku un smaržīgu.

Advertisements

2 thoughts on “Komforts ziemā: Dove DermaSpa Cashmere Comfort sērija ķermeņa un roku ādas kopšanai

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s