Dienas un vakara grima meistarklase pie Lauras Valutas

sk_photores

Blogojot jau sešus gadus, man visu šo laiku ir bijis neīstenots sapnis iziet grima kursus. Bet nekad nav laika, daudz darba vai ir citas prioritātes. Kad sociālajos tīklos pamanīju, ka grima māksliniece un blogere Laura Valuta rīko meistarklasi divu vakaru garumā, nekavējoties pieteicos – tik daudz laika es šim pasākumam pavisam noteikti varēju atvēlēt, kaut vai tikai lai iemācītos pašus pamatus.

sk_photo-57res

Kursi notika divas trešdienas, un katra nodarbība bija trīs stundas gara. Pirmajā dienā tika apgūta grima pamata uzklāšana un viegls dienas acu meikaps, kas sastāv no trim krāsām. Otrajā nodarbībā atsvaidzinājām zināšanas un pēc tam izveidojām vakara grimu. Šajā daļā varējām paspēlēties ar pigmentiem un spīdumiem (kas man kā nedaudz žagatai patīk) un izveidot ko neierastāku. Rezultātu fiksēja profesionāla fotogrāfe, tā kā no pasākuma palika jauka piemiņa.

img_7604
Pirmais dienas grima piegājiens – rozīgi brūnganas acis, izmantojot MAC ļoti skaisto X9 Dusky Rose paleti

Meistarklase notiek grupā zem desmit cilvēkiem, un tā paredzēta grima pamatu apgūšanai, tātad ievada līmenī. Man šķita svarīgi apgūt šo daļu, jo līdz šim visu esmu apguvusi pašmācības ceļā un ne vienmēr pareizi. Nodarbības notiek diezgan mazās grupās (līdz desmit cilvēkiem), tāpēc Laura var pie katra pieiet, sniegt padomu un atbildēt uz jautājumiem. Man viņa iemācīja vairākus tiešām lieliskus knifiņus – gan nomaskēt tumšos lokus ar oranžu un miesaskrāsas konsīleri, gan vizuāli piepacelt uz leju slīdošos lūpu kaktiņus.

sk_photo-97res
Otrās dienas darbs – vakara grims melnos un zelta toņos ar brīnišķīgu vairākos toņos zaigojošu Inglot pigmentu kā laineri

Katram dalībniekam ir sava darba vieta, tiek nodrošināta arī kosmētika un otas. Bet labāk ņemt līdzi savas otas, ja tādas ir, lai zinātu, kādā veidā kuras otas vislabāk izmantot. Es ieteiktu pieteikties meistarklasei, ja ar grimu esi uz “jūs” vai arī apzinies vājās vietas savā tehnikā un gribi iemācīties pareizo pieeju. Ieguvums no nodarbībām ir tāds, ka iemācīsies izveidot skaistu un ne pārāk sarežģītu dienas un vakara grimu, kā arī, iespējams, sapratīsi, kādu dekoratīvās kosmētikas produktu tavā arsenālā trūkst. Un cena ir, manuprāt, ļoti adekvāta – 50 eiro par divām nodarbībām, materiāliem un izmantoto kosmētiku.

Laura šomēnes rīko vēl vienu tādu pašu meistarklasi, kā arī atsevišķas nodarbības par smokey grimu un spilgtu lūpu krāsu nēsāšanu. Ja kāds no tematiem šķiet interesants, noteikti iesaku piedalīties! 🙂

Foto: Santa Kozlova & es

2 domas par “Dienas un vakara grima meistarklase pie Lauras Valutas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s