Dermosil kosmētika: Sensitive pieniņš sejai un dušas želeja, sejas putas ar E vitamīnu

img_3535

Ar Somijas zīmolu Dermosil es pirmoreiz iepazinos kādā no latviešu skaistuma kastītēm, pēc tam manīju izstādēs un sociālajos tīklos. Šis zīmols tā neuzbāzīgi grozījās apkārt, kamēr atcerējos par to, meklējot kopjošo kosmētiku ziemas sezonai. Man gribējās ko pavisam vienkāršu, maigu un bez smaržas, tāpēc pirmajā pasūtījumā izvēle galvenokārt krita par labu Sensitive sērijai.

Lielākajā iepakojumā (vesels puslitrs) ir Sensitive dušas želeja bez smaržvielām. Tā labi puto (diemžēl pateicoties SLS), bet pēc mazgāšanās nav nepatīkamās velkošās sajūtas, kas dažkārt mēdz uzrasties, kad apkures sezona rit pilnā sparā. Tas ir hipoalerģisks produkts, ko var lietot arī maziem bērniem.

Cena – 5,60 eiro.

Nākamais produkts, ko pasūtīju, ir tās pašas Sensitive sērijas attīrošais pieniņš sejai (250 ml). Vispār es neesmu pieniņu fans, bet ziemā želejveida sejas attīrīšanas līdzekļus nevaru paciest, bet pret eļļām protestē āda. Tāpēc nolēmu pāriet uz divu soļu ādas attīrīšanu: vispirms notīrīt kosmētiku ar pieniņu, bet pēc tam attīrīt ādu ar maigām putām. Pirmo soli šis pieniņš, kam sastāvā ir dažādas augu eļļas, pilda ļoti labi. Tam ir viegla konsistence, labi tiek galā ar kosmētiku (acīm gan vajag papildus noņēmēju) un nekairina ādu. Pēc pieniņa lietošanas uz ādas nav tās taukainās, smagās sajūtas, ko biju gaidījusi (un kas vispār ir pamatā manai nepatikai pret pieniņiem). Šis produkts ir mans favorīts!

Cena – 5 eiro.

Pēdējais produkts ir Vitamin E sērijas attīrošās putas mini iepakojumā (50 ml). Ilgi domāju, ņemt šīs vai Sensitive sērijas attīrošās putas, galu galā izlēmu par labu mazajam iepakojumam – ja nu vispār šādas putas nepatīk? Vitamin E sērijas putas man šajā sezonā tomēr ir mazliet par šerpu – pārāk smaržīgas un nav tomēr pavisam maigas pret manu ādu, kas ļoti jutīgi reaģē uz kairinājumu. Vispār putas it nemaz nav sliktas, bet domāju, ka šīs atstāšu vasarai un ziemai pasūtīšu līdzīgu produktu no Sensitive sērijas.

Mini iepakojuma cena – 3,90 eiro.

Ja Dermosil par kaut ko var no sirds uzslavēt, tad tā ir dāsnā paraudziņu politika un lojalitātes programma. Manam pasūtījumam bija pievienota kastīte ar veseliem 16 paraudziņiem, kā rezultātā lēnām izmēģinu dažādus sejas un ķermeņa kopšanas produktus un pat šo to no dekoratīvās kosmētikas. Man šķiet, ka daudziem veikaliem un zīmoliem vajadzētu uzlabot paraudziņu politiku, jo kas gan vēl vairāk liek atgriezties kā produkts, ko esi izmēģinājis un atzinis par labu esam?

Lojalitātes programma arī ir ļoti patīkama, jo 10% no pirkuma summas uzkrājas kā virtuālā naudiņa, ko pēc tam var izlietot bonusa produktiem. Šobrīd ir aktīvi vairāki piedāvājumi – gan bezmaksas piegāde, gan Ziemassvētku kalendārs, kurā gandrīz katru dienu ir kāds piedāvājums.

Pēc pirmā pasūtījuma man par Dermosil palika ļoti labs iespaids. Produkti ir labas kvalitātes, īpaši, ja meklējat ko vienkāršu. Man šoziem vajadzēja tieši to – maigu kopšanu bez papildus smaržām, brīnumsolījumiem un tekstiem par jaunākajām tehnoloģijām. Un, starp citu, to tagad nav nemaz tik viegli dabūt 😀 Iepriecina arī relatīvi zemās cenas. Jārēķinās gan, ka piegāde prasīs dažas dienas, jo produkcija ceļo no Somijas.

Vai esat lietojušas Dermosil produktus? Kādas atsauksmes?

Advertisements

One thought on “Dermosil kosmētika: Sensitive pieniņš sejai un dušas želeja, sejas putas ar E vitamīnu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s