Remescar līdzeklis pret tumšajiem lokiem un maisiņiem zem acīm

img_7303

Sveikas šajā aukstajā dienā! Es neesmu rādījusies laukā no mājām, un, ja arī jūs esat nolēmušas palikt iekštelpās, varat pakavēt laiku ar rakstu par jaunu un interesantu skaistumkopšanas produktu Latvijas tirgū.

Pagājušā gada beigās es prezentācijā iepazinos ar Remescar – beļģu produktu, kas sola divu minūšu laikā samazināt tumšos lokus un maisiņus zem acīm. Tā kā ar tumšajiem lokiem cīnos katru dienu, šis līdzeklis mani ļoti ieinteresēja.

img_7341

Tas ir gēlveida produkts, kas uz attīrītas un mitrinātas zonas zem acs jāklājapmēram viena rīsa grauda daudzumā. Divu minūšu laikā tas izžūst un atstāj tādu kā gludu, silikonīgu, nedaudz savelkošu kārtiņu, tādējādi nogludinot ādu un izlīdzinot toni.

img_8164

Pa kreisi – ar Remescar, pa labi bez

Mana lielākā problēma ir tumšie loki, ko man nav nemaz tik viegli pilnībā noslēpt ar kosmētiku. Man zem acīm nav maisiņu, bet ir neliels reljefs, kas paspilgtina iespaidu, ka zem acs ir tumšāka ēna. Remescar nogludināja reljefu tā, lai viss laukums būtu viendabīgs, kā arī sniedza blur efektu – pilnībā neatbrīvojās no tumšajiem lokiem, bet padarīja tos nedaudz gaišākus un mazāk uzkrītošus, jo paslēpa ādas dabīgo tekstūru. Augstāk redzamajā fotogrāfijā var salīdzināt rezultātu.

Pašā sākumā produkts rada mazliet velkošu sajūtu, bet tā drīz pāriet. Kad Remescar nožuvis, pa virsu droši var klāt kosmētiku. Līdzeklis darbojas apmēram astoņas stundas, tāpēc tas ir labi piemērots, dodoties uz kādu vakara pasākumu vai tamlīdzīgi.

Mani rezultāti nebija ļoti izteikti, taču Remescar ir vairāki video ar cilvēkiem, kam ir maisiņi zem acīm, un rezultāti izskatās visai iespaidīgi (piemēram, šeit un šeit).

Remescar Eye Bags & Dark Circles līdzkeli var iegādāties Benu aptiekās. Iepakojumā ir 8 ml produkta, bet patēriņš ir ļoti mazs, tāpēc pietiks ilgam laikam.

Advertisements

One thought on “Remescar līdzeklis pret tumšajiem lokiem un maisiņiem zem acīm

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s