FOTD: Klasika

img_8270

Šodien padalīšos ar grimu no nedēļas nogales. Dažreiz vienkārši prasās melnu laineri un sarkanas lūpas, kaut arī nekur nav jāiet. Un kāpēc sev atteikt?

Tā ir klasiska kombinācija, kas ir vienlaikus aci piesaistoša, neesot kliedzošai vai prastai. Un, lai arī Merilina Monro tā krāsojās jau 50.gados, šāds grims joprojām izskatās mūsdienīgs.

img_8296

Šim tēlam izmantoju Artistry Signature Color laineri no Hi-Tech Metallics kolekcijas, par kuru rakstīju rudenī. Šis produkts ir unikāls ar to, ka nav klasiski melns, bet gan tumši violets ar metālisku atspīdumu. Efekts ir interesants un lieliski piemērots svētkiem vai ballītēm. Lainerim ir arī labs “sūklīša” tipa aplikators ar spicu galiņu, ar ko ir viegli uzvilkt skaistu līniju.

Uz lūpām man ir Catrice Ultimate Stay matētā lūpu krāsa tonī Passion Red, kam virsū uzklāts ColourPop Lippie Stix tonī Let’s Play no Hello Kitty kolekcijas – sarkans ar jauku metālisku atspīdumu.

img_8295

Grūtākais uzdevums ir atrast “savu” sarkano toni. Vismaz man tas nenācās viegli. Kādreiz domāju, ka sarkana lūpu krāsa vienkārši nav domāta man, jo toņi ar oranžīgu nokrāsu manu sejas krāsu padara pelnu pelēku un neveslīgu. Taču vēsāk sarkanie un tumšāk sarkanie toņi dod pretēju efektu – tēls ir košāks, interesantāks un drosmīgāks.

Kādas ir jūsu iecienītākās klasiskās vai ne tik klasiskās kombinācijas grimā?

Advertisements

4 thoughts on “FOTD: Klasika

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s