NYX lūpu kosmētika: Extra Creamy lūpu krāsa, Turnt Up lūpu krāsa un lūpu zīmulis

img_7935

Kopš Rīgā parādījās NYX veikals, man ir grūti tam paiet garām, neko nenopērkot. Jo tur var atrast gandrīz jebkuru dekoratīvās kosmētikas jaunāko tendenci (šķidrās lūpu krāsas, izgaismotāji) un daudz interesantus toņus. Citiem vārdiem sakot, kad rodas vēlme pamēģināt kādu internetā redzētu trendu, tad NYX veikals ir pirmā pietura. Dažreiz gan ieklīstu tur vienkārši tāpat – varbūt kaut kas iekrīt acīs.

Pēdējoreiz uz NYX gāju ar domu, ka man vajag nude lūpu zīmuli, bet, protams, sāku cilāt citus produktus un beigās izgāju no universālveikalā Stockmann, kur ir jaunais NYX stends, ar vēl divām lūpu krāsām.

Extra Creamy lūpu krāsa tonī Cocoa

Kad publicēju iepriekšējo atsauksmi par veselu kaudzi NYX produktu, saņēmu jautājumu, kāpēc neviens neraksta par NYX parastajām lūpu krāsām. Un tiešām – kāpēc? Laikam uz visu jaunumu, trendu un krāsu fona tās pazūd un paliek nepamanītas. Tā nu izlēmu vismaz vienu pamēģināt un ziņot par iespaidiem.

Šīs lūpu krāsas pieejamas dažādos toņos un ir starp lētākajiem NYX produktiem – maksā nieka 3,90 eiro. Šīm lūpu krāsām ir viegla un pašķidra krēmveida tekstūra, kas uz lūpām rada nelielu mitru spīdumu. Kad produkts nedaudz noēdies, tad izskatās gandrīz matēts.

Cocoa gan pēc toņa, gan formulas man ļoti atgādina H&M Beauty lūpu krāsu tonī Brunette Ambition, lai arī Cocoa ir siltāks. Abām lūpu krāsām ir viena un tā pati kūstošā, pašķidrā tekstūra, kas man personīgi diez ko neiet pie sirds, jo mēdz kustēties apkārt vairāk, nekā gribētos. Taču domāju, ka daudziem šī lūpu krāsa varētu patikt tieši viegluma un mitrinošās sajūtas dēļ.

img_7950

Turnt Up lūpu krāsa tonī Feline

Šis tonis man ļoti iepatikās, kad veikalā to izmēģināju uz rokas. Šī metode gan dažreiz ir mānīga, jo pāris vēzieni uz rokas izskatās gaišāki un mierīgāki, nekā tad, kad produkts rūpīgi uzklāts uz lūpām. Ar šo lūpu krāsu bija tieši tā. Biju gaidījusi, ka tā būs caurspīdīgāka un sarkanīgāka, bet uz lūpām tā ir tik tumša, ka gandrīz melna. Man nav gan iebildumu – kad nopirku, tad brīdi pabaudīju savu brīvību staigāt ar kādu lūpu krāsu ienāk prātā, jo nekāda dreskoda tobrīd nebija!

Uz lūpām klājas samērā vienmērīgi, noēdas pakāpeniski un atjaunot prasās pēc stundas vai divām, ja kaut kas vēl tiek likts pie lūpām. Lielākais trumpis, manuprāt, ir skaistais tonis – lai arī ļoti uzkrītošs, bet piestāv dažādiem ādas apakštoņiem, matu krāsām un citām iezīmēm.

Lūpu zīmulis tonī Natural

Tas ir zīmulis brūnganā nude krāsā ar rozā piesitienu. Tonis ir visai universāls, tāpēc to var kombinēt ar dažādām nude lūpu krāsām – tumšākām, gaišākām, brūnganākām, rozīgākām, matētām vai glancētām. Zīmulis ir samērā mīksts un labi klājas. Tiesa gan, lai sasniegtu vispiesātinātāko pigmentāciju, ir jāuzspiež. Man ir vēl viens lūpu zīmulis (tonī Cherry Skies), kas klājas vieglāk un labāk, bet Natural lielākā priekšrocība ir universālais tonis. Domāju, ka tādam jābūt ikvienai sievietei, kura lieto nude lūpu krāsas!

Tādi nu ir mani iespaidi par dažiem lūpu produktiem no NYX. Lai arī iepriekš daži produkti man likuši vilties, par augstāk aprakstītajām lūpu krāsām un zīmuli varu teikt labus vārdus. Kāda ir jūsu pieredze ar NYX lūpu produktiem?  🙂

Advertisements

3 thoughts on “NYX lūpu kosmētika: Extra Creamy lūpu krāsa, Turnt Up lūpu krāsa un lūpu zīmulis

    1. NYX lūpu krāsas man tiešām patīk (ja neskaita Liquid Suede, ar ko nevarēju sadraudzēties), un toņu izvēle ir ļoti plaša!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s