Madara Plum Plum lūpu balzams, Moon Flower tonējošais fluīds un aizsargājošais roku krēms

Madara Plum Plum lip balm, Moon Flower tinting fluid and protecting hand cream

Kā jau droši vien zināt, kosmētikas zīmols Madara mājaslapā un savos veikalos itin regulāri rīko Labo cenu diennakti, kuras laikā visus produktus var iegādāties ar 40% atlaidi un vēl arī saņemt dāvanu par lielāku pasūtījumu. Kaut arī mans viedoklis par Madara produkciju ne vienmēr ir bijis pozitīvs, dažreiz atlaižu laikā nopērku dažus produktus izmēģināšanai.

Šoreiz iegādājos trīs lietas – Plum Plum lūpu balzamu, slaveno Moon Flower tonējošo fluīdu un aizsargājošo roku krēmu.

IMG_8689

Plum Plum lūpu balzamu nopirku labo atsauksmju iespaidā. Sastāvdaļu vidū ir hohobas eļļa, šī sviests un plūmju kauliņu eļļa, kas sola mīkstināt un atjaunot lūpu ādu. Balzama sastāvs ir ļoti labs, un tam piemīt ļoti patīkama, saldena smarža. Savu funkciju tas pilda labi – lūpas ir mīkstinātas un maigas, nesprēgā un nešķiet sausas.

IMG_8692

Moon Flower tonējošo fluīdu mazajā iepakojumā paņēmu nostalģijas vadīta, jo lietoju to pirms vairākiem gadiem. Tolaik tas gluži nebija mans mīļākais produkts, bet nodomāju, ka mana āda kopš tā laika kļuvusi daudz tīrāka un viegls tonālais līdzeklis noderētu.

Lai kā man gribējās iedraudzēties ar šo produktu, es neredzu nekādu tonējošo un ādas toni izlīdzinošo efektu, kad to lietoju. Ko gan pamanīju – āda ātrāk taukojas. Pluspunktu došu par nelielo ādas mitrināšanu, bet, godīgi sakot, es labāk lietotu savu ierasto dienas krēmu.

Aizsargājošo roku krēmu pēdējā brīdī pievienoju pirkumiem tā patīkamās smaržas dēļ. Sākumā domāju, ka tā sastāvā ir mandeles, jo sasmaržoju tā marcipānu (viena no manām mīļākajām smaržām), bet tikai vēlāk sapratu, ka patiesībā tā bija liepziedu, kakao sviesta un citu sastāvdaļu kombinācija.

Lai arī krēms ir bagātīgs un labi kopj roku ādu, tas neatstāj pārmēru taukainu sajūtu. Kā rezultātā tas man stāv darbā, kur varu to uzklāt un bez liekas gaidīšanas, kamēr iesūksies, turpināt klabināt datora taustiņus.

Vai jūs iepirkāties pēdējā Labo cenu diennaktī? Kādus produktus nopirkāt? 🙂

Advertisements

2 thoughts on “Madara Plum Plum lūpu balzams, Moon Flower tonējošais fluīds un aizsargājošais roku krēms

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s