Lierac Diopticerne fluīds tumšo loku samazināšanai

img_8383

Tumšie loki zem acīm ir problēma, ar kuru cīnās daudzas no mums. Ja loki ir tikai stresa vai bezmiega rezultāts, ar to vēl var cīnīties, bet bieži vien problēma ir iedzimta un ne tik viegli labojama. Par spīti tam, tirgū ir daudz un dažādu līdzekļu, kas sola cīnīties ar tumšajiem lokiem (jau esmu rakstījusi par Remescar). Tā kā biju dzirdējusi labas atsauksmes par Lierac Diopticerne fluīdu, nolēmu to pamēģināt.

img_8397

Pirmā lieta, ar ko jārēķinās – cena. Par minatūro 5 ml tūbiņu nākas šķirties no apmēram 30 eiro. Iepakojums tiešām izskatās ļoti niecīgs, bet man ar to pietika apmēram diviem mēnešiem, lietojot no rīta un vakarā. Jāsaka, ka uzlabojumus es tiešām ieraudzīju par spīti tam, ka tumšie loki man ir iedzimti un pilnībā iznīdējami, šķiet, nav. Stress, negulētas naktis un garas darba stundas tos paspilgtina, bet tumšie loki man ir bijuši no bērnības.

Fluīda iedarbību pamanīju pašā sākumā, kad sāku to lietot. Ieskatoties spogulī nodomāju, ka loki tik tiešām kļuvuši nemanāmāki. Nepagāja gan ilgs laiks, kamēr pie tā pieradu un sāka gribēties, kaut tie būtu vēl mazāk izteikti. Šajā rakstā var apskatīt manus tumšos lokus visā to godībā, bet šeit – pēc Lierac Diopticerne lietošanas trīs nedēļu garumā.

IMG_8422

Vai šis produkts dara to, ko sola? Manā gadījumā jā, solītais efekts patiešām bija, bet diemžēl man ar to nebija pietiekami, lai ikdienā varētu iztikt bez “smagās artilērijas” konsīlera. Ja problēma būtu mazāk izteikta, iespējams, šis acu krēms būtu tieši laikā. Bet pašlaik fluīds paliks “izlietoju, nebija ne vainas, vairs nepirkšu” plauktiņā.

Vai esat mēģinājušas šo fluīdu? Varbūt jums bija citādāka pieredze?

Advertisements

2 thoughts on “Lierac Diopticerne fluīds tumšo loku samazināšanai

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s