L’Oreal Elvital Extraordinary Clay produkti matiem

L'Oreal Elvital Extraordinary Clay Shampoo, Conditioner, Clay Mask and Dry Shampoo

Nesen pie manis atceļoja jaunā L’Oreal Elvital Extraordinary Clay matu kopšanas līnija. Biju ieintriģēta, jo māli nav starp tām sastāvdaļām, ko ierasts redzēt matu kosmētikā. Līnija, kurā ietilpst šampūns, kondicionieris, attīroša maska un sausais šampūns, paredzēta normāliem matiem ar tendenci taukoties pie saknēm – kas nav tālu no mana matu tipa.

IMG_8678

Pirmais produkts, ar ko sākšu, ir maska, jo tā jāieklāj matu saknēs pirms mazgāšanas ar šampūnu. Sajūtas nudien ir nepierastas, jo maskai piemīt mālaina un vienlaikus želejas konsistence. Ieklājot to matos, paliek tikai sausais mālainums.  Masku izmazgāt ir viegli un nav jāsatraucas, ka kaut kas paliks neizskalots (protams, ja matus skalo rūpīgi).

Par šampūnu un kondicionieri atsevišķi man īsti nav, ko teikt, bet galarezultātu varēju novērot pēc matu izžāvēšanas. Diemžēl šī sērija lika maniem matiem ļoti sapūkoties un izsausināja manu jutīgo galvas ādu (pie tā vainoju mālu masku). Šī iemesla dēļ sēriju ikdienā nelietoju un neiesaku jutīgas, viegli sakairināmas galvas ādas īpašniecēm (kurām gan noderēs mans raksts par šampūniem bez SLS).

Pēdējais produkts sērijā ir sausais šampūns. Mans mīļākais sausais šampūns ir Batiste brūniem matiem, tāpēc domāju, ka mana latiņa ir diezgan augsta. Pamanīju, ka no flakona izpūšas mazāks Elvital produkta daudzums, kā arī tas šķiet mazāk spēcīgs. Tas sliktāk tika galā ar nedaudz sataukotiem matiem, bet dodu pluspunktu par to, ka manos patumšajos matos nevarēja redzēt sausā šampūna daļiņas (kā tas parasti notiek ar nekrāsotiem sausajiem šampūniem).

Diemžēl jāsaka, ka ar šo sēriju man sadraudzēties neizdevās.

Vai esat izmēģinājušas L’Oreal Elvital Extraordinary Clay matu produktus? Kādi bija jūsu iespaidi?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s