Garnier Moisture sejas maskas

IMG_8776

Neilgi pirms “īstā” pavasara iestāšanās pie manis atceļoja šī paciņa. Iekšā – trīs Garnier Moisture sheet maskas un pudele ūdens – tieši tas, kas ādai vajadzīgs pēc garās, nogurdinošās ziemas un apkures sezonas. Šogad biroja un māju sausā gaisa dēļ mana āda no taukainas kļuvusi par sausu/kombinētu, un man nākas pacīnīties, lai tā izskatītos un justos daudzmaz labi. Kad šķiet, ka ar sejas krēmu vien ir par maz, talkā nāk visdažādākās sejas maskas – pīlinga, krēmveida, bet jo īpaši sheet jeb ar ādu kopjošām vielām piesūcināto drāniņu maskas.

IMG_8788

Drāniņu maskas ierasts redzēt Āzijas kosmētikas klāstā, bet, kā jau visām veiksmīgajām tendencēm šajā segmentā, piemēram, BB krēmiem un kušoniem, sāk parādīties analogi Rietumu zīmolu produkti. Garnier piedāvā trīs variantus – zilo Moisture+Aqua Bomb, zaļo Moisture+Freshness un rozā Moisture+Comfort. Kā jau var noprast, tās visas ir mitrinošas maskas, kas paredzētas dažādiem ādas tipiem (respektīvi, dehidrētai, normālai līdz kombinētai vai sausai ādai).

Par katru masku atsevišķi nerakstīšu, jo iedarbība ir samērā līdzīga, atliek tikai izvēlēties savam ādas tipam atbilstošāko. Par manu favorītu kļuva Moisture+Aqua Bomb maska. Pēc tās lietošanas āda ir labi mitrināta, gluda un izskatās labāk atpūtusies. Man šīs maskas šķiet labs produkts ādas palutināšanai tāpat vien vai pirms pasākumiem, kad gribas, lai āda izskatās labi. Nekādus brīnumus gan no tām nevajag gaidīt – ilgstoši novārtā atstātu ādu tās acumirklī neizglābs, bet koptai sejas ādai iedos to papildus veselīgo, mitrināto mirdzumu.

Garnier drāniņu maskas nopērkamas veikalos Drogas. Parastā cena ir virs 2 eiro, bet šobrīd, Lielā Ķēriena laikā, tās var iegādāties par apmēram 1,70 eiro gabalā.

Paldies zīmolam par izmēģināšanai atsūtītajiem produktiem!

Advertisements

One thought on “Garnier Moisture sejas maskas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s