Batiste 2 In 1 Invisible Dry Shampoo & Conditioner sausais šampūns

IMG_9065

Esmu izmēģinājusi vairākus sausos šampūnus, bet mans absolūtais un nemainīgais favorīts ir Batiste tumšiem matiem. Tas lieliski atsvaidzina “otrās dienas” matus (man tie ir kā dažam citam piektās dienas mati :D) un glābj situācijās, kad nemaz, nemaz nav laika matu mazgāšanai. Tāpēc ļoti priecājos par iespēju izmēģināt Batiste jaunumu, kurā apvienota sausā šampūna un kondicioniera īpašības. Nodomāju, cik labi, jo pēc parastā sausā šampūna lietošanas matiem ir dīvaina, sausa tekstūra, bet kondicionera efekts varētu to novērst.

Tā nu pirmoreiz šo produktu izmēģināju netīros matos. Un piedzīvoju milzu vilšanos! Lai cik daudz produkta pūstu, mati neizskatījās ne kripatiņu tīrāki – tieši otrādāk. Neko darīt, gāju steigšus mazgāt matus. Vēlāk papētīju internetā atrodamo informāciju par šo Batiste jaunumu, bet viss liecināja, ka tam vajadzētu darboties līdzīgi kā parastajam sausajam šampūnam, tikai vienlaikus parūpēties ne vien par taukošanos pie matu saknēm, bet arī par sausajiem galiem.

IMG_9058

Ar izmēģinājumu un kļūdu metodi atradu veidu, kā varu šo produktu lietot – tikai un vienīgi tikko izmazgātos matos. Tad mati pie saknēm kļūst spīdīgāki, gludāki un vijīgāki, turklāt iegūst Batiste raksturīgo saldo, pūderaino smaržu. Man šķita, ka nākamajā rītā mati ir mazāk sataukojušies nekā parasti.

Tā kā produkts ir nedaudz taukains (to pēc lietošanas var labi just uz pirkstiem), man tā lietošana nav ieteicama jau vakarā, ja matus esmu izmazgājusi tās pašas dienas rītā. Saknes uzreiz izskatās nedaudz taukainas un sāk dalīties šķipsnās. Pieņemu, ka dāmas ar sausiem matiem to varētu lietot vēl pāris dienas pēc matu mazgāšanas.

Kopumā – mulsinošs produkts. Par sauso šampūnu to grūti nosaukt, jo matu taukošanos nepaslēps. No otras puses – tīrus matus padara skaistākus un spīdīgākus, taču tādu pašu efektu var panākt ar pilīti matu seruma vai eļļas. Man Batiste 2 In 1 tā arī neiepatikās.

Kāda ir jūsu pieredze ar šo produktu? Vai esat atradušas īsto pielietošanas veidu?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s