Worth the Hype? Skin Republic burbuļu sejas maska!

Skin Republic Bubble Purifying Charcoal Mask

Ir kosmētikas tendences, un vēl ir Instagram kosmētikas tendences. Ar ko tās atšķiras? Ar to, ka pēdējās ir kā radītas uzmanību ģenerējošām bildēm un video, kamēr produkta efektivitāte paliek otrajā plānā. Biju par to mazliet noraizējusies, kad nopirku tikko Drogas veikalos parādījušos Skin Republic burbuļu masku. Gan jau ikviena no mums sociālajos tīklos ir redzējušas šo burbuļojošo brīnumu, kas uz sejas uzputo kā mīksts, biezs mākonis. Bet vai maska ir iedarbīga ne tikai Instagram “laiku” piesaistīšanā?

Skin Republic Bubble Purifying + Charcoal ir attīroša drāniņu maska ar augļskābēm. Saskaroties ar gaisu, tā uzputo. Maska uz sejas jātur 15-20 minūtes, un šajā laikā putu pamazām paliek arvien vairāk un vairāk – no mazas kārtiņas līdz kārtīgam putu kalnam uz sejas. Izskatās apmēram tā:

Uz sejas var just putošanos, bet mana āda nekādu durstīšanu vai diskomfortu nejuta, kaut sastāvā ir augļskābes. Video, kur maska redzama visā krāšņumā, var noskatīties manā Instagram kontā @rigasmetroblogs un bloga Facebook lapā.

Kas mani šajā maskā mulsina? Ka tajā ir viss – gan burbuļi, gan ogle, gan augļskābes! Tāda sajūta, ka ražotājs salicis kopā visas šobrīd trendīgākās lietas, lai izveidotu produktu, kas vienkārši nevar nebūt populārs. Tāda sajūta, ka vienā katlā samestas dažādas ne pārāk saderīgas lietas. Vēl arī neesmu īsti pārliecināta, ka burbuļiem ir kāda ar ādas kopšanu, ne tikai šova taisīšanu, saistīta funkcija. Tā kā šī ir drāniņu maska, burbuļošanās galvenokārt notiek virspusē, bet otrā pusē, kas saskaras ar sejas ādu, putošana ir minimāla.

Par spīti tam, burbuļu maska man ļoti patika. Mana sejas āda pēc tās noņemšanas bija gluda (par to jāpateicas augļskābēm) un mirdzoša. Iesaku izmēģināt eksperimenta vārdā! Domāju, ka vilšanās nebūs, ja iepriekš lietotas drāniņu maskas un zināms, kādu efektu no tām var sagaidīt.

Maskas pavisam nesen parādījušās Drogas veikalos. Pašlaik ar atlaidi nopērkamas par apmēram 4 eiro, bet parastā cena ir 4,99 eiro. Neliegšos, vienreiz lietojamai maskai man tā šķiet ļoti augsta cena, tāpēc diez vai lietošu to regulāri.


Vai pamanījāt, ka Drogas veikalos ienāk arvien vairāk Āzijas kosmētikas produktu un drāniņu masku? Nesen tur parādījās Missha sejas maskas, bet šonedēļ Origo veikalā redzēju arī dažādu veidu Mitomo maskas un Essential Therapy Gold visai ērmīgā paskata zelta sejas un acu zonas maskas (tas gan ir Vācijas ražojums). Man par to liels prieks un ceru nākotnē sagaidīt vēl citus produktus, piemēram, Missha BB krēmus! 🙂

Advertisements

3 thoughts on “Worth the Hype? Skin Republic burbuļu sejas maska!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s