Nagi kā spogulis: Essence Metal Shock nagu pūderis

IMG_5223

Nu jau kādu laiciņu atpakaļ modē parādījās spoguļmanikīrs – tik metāliski nagi, ka tajos gandrīz jau var spoguļoties. Nebija ilgi jāgaida, līdz šo tendenci varēja izmēģināt mājas apstākļos. Tieši tam paredzēti Essence Metal Shock nagu pūderi un caurspīdīgā nagu laka, ar ko nostiprināt manikīru. Produkti jau kādu laiciņu pieejami Drogas veikalos, tāpēc iesaku pamēģināt, ja gribas ko tādu izmēģināt. 😉

Es pastāstīšu par savu pieredzi ar sudrabaino toni 01 Mirror, Mirror on the Nail. Process jāsāk ar nagu laku – lai arī tā nodēvēta par top coat, tā vispirms jāklāj kā bāze. Tad jānogaida apmēram minūte, kamēr laka mazliet apžūst (bet ne pilnībā). Tagad var ķerties pie paša sudrabainā pūdera – mazā, apaļā trauciņa, kas paslēpies sudrabotā kartona kastītē. Uz naga jāuzliek pavisam neliels daudzums pūdera un it kā jāierīvē nagā, neaizmirstot par visiem stūrīšiem. Kad tas izdarīts, virsū jāklāj vēl viena kārta ar caurspīdīgo laku. Un tas būtībā arī viss!

Lielākā ķēpa patiesībā sākas pēc tam, jo procesa laikām laka ar sudrabotajām daļiņām kaut kādā veida nokļūst arī uz kutikulām. Nākas pacīnīties, jo pat ar noņēmēju nenāk nost tik labi kā parasta nagu laka.

Es gan teiktu, ka rezultāts to atsver – tas tiešām ir spīdīgs, metālisks un atgādina spoguli. Tomēr man šis manikīrs izskatījās nedaudz caurspīdīgs. Es būtu gribējusi, lai sudraba tonis izdodas piesātinātāks.

Nagu pūderis maksā ap 3,39 eiro, tāpat kā nagu laka. Pieejami vēl daudzi citi metāliskie toņi – zelta, zils, violets un citi. Ja patīk eksperimentēt, iesaku pamēģināt!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s