Stockmann Skaistuma dienas: ko apskatīt, ko nopirkt

SAL_7990

Stockmann Skaistuma dienas ir klāt! Man bija tas prieks doties uz Skaistuma vakaru jebšu atklāšanas pasākumu dienu pirms oficiālās Skaistuma dienu atklāšanas. Tad nu pastāstīšu, ko tur redzēju un ko iesaku nelaist garām.

Vispirms jau – Latvijā beidzot ir apskatāma, aptaustāma un nopērkama Tom Ford kosmētika! Tām, kas ir par pilnīgu un absolūtu luksusu, būs tieši laikā. Līdzās smaržu plauktam atrodas kosmētikas kolekcija, kurā bija milzumdaudz lūpu produktu, kā arī Soleil sērija ar produktiem, kas palīdzēs noķert aiz astes sen pagājušās vasaras iedegumu un starojumu. Acu ēnas gan nemanīju, un, šķiet, tonālos līdzekļus arī īsti ne – varbūt tos vēl brīdi būs jāpagaida. Kamēr esat pie stenda, iesaku arī sapazīties tuvāk ar Tom Ford smaržām (mani favorīti – Jasmin Rouge un Plum Japonais).

SAL_7759

Pasākumā bija iespēja apskatīt jaunākās kosmētikas zīmolu kolekcijas, kas veikala plauktos parādījušās pirms Ziemassvētkiem. Dažas no tām ir patiešām skaistas un pārdomātas, piemēram, mīlīgā Lancome Olympia Le-Tan kolekcija un Dior piedāvājums burvīgos, apaļīgos un apzeltītos iepakojumos. Ļoti skaisti ir Dior acu ēnu četrinieki – viens zaļganīgos, otrs sarkanīgos toņos. Pirmā reize, kad mani patiešām ir uzrunājušas parasti samērā konservatīvās Dior ēnas!

SAL_8196

Lūk, arī personalizēts Lancome lūpu krāsas futlāris – tādus Skaistuma vakarā varēja izveidot, pērkot lūpu krāsu.

No jaunajām kolekcijām mani uzrunāja arī YSL – skropstu tušas zilos, zaļos, rozā, pat dzeltenos un baltos toņos! Lai arī pati diez vai saņemtos kam drosmīgākam par tumši zaļu vai violetu tušu, man tomēr prieks, ka arī šāda kalibra zīmoli neturas pie pārbaudītām vērtībām vien, bet ir gatavi eksperimentiem. Cerams – tāpat kā viņu klienti.

SAL_8175

Pēdējā kolekcija, kas man iekrita sirdī, ir burvīgā MAC Snow Ball Ziemassvētku kolekcija ar mirdzošām lūpu krāsām, spīguļojošām acu ēnām un zaigojošiem hailaiteriem – jā, tieši tā, viss šajā kolekcijā spīd un laistās! Īpaši skaisti ir izgaismotāji kompaktā pūdera formā – brīnišķīgā zeltītā pūdernīcā un ar iespiestu krāšņu sniegpārsliņas ornamentu pašā produktā.

Tā nu pārējām pie otrā virsrakstā minētā jautājuma: ko tad pirkt? Es teiktu, ka to, kas iekritis acīs un sirdī. Skaistuma dienās šim un tam ir atlaide, daži zīmoli pie lielākiem pirkumiem dod dāvaniņas, šadas tādas smaržas var nopirkt lētāk. Taču, izskrienot cauri visai kosmētikas nodaļai, īsti neredzēju pārliecinošu pamatojumu tam, kāpēc uz Stockmann pēc kosmētikas doties tieši šajās dienās. Eh, gribētos tomēr jūtamākas atlaides un dāvaniņas vai vismaz čupu bezmaksas paraudziņu, lai šo pasākumu varētu gaidīt kaut par simtdaļu tik ļoti, cik daļa cilvēku gaida Trakās dienas.

Virtuālo katalogu pirms došanās var apskatīt šeit.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s