Spīguļi un mirdzumi svētku sezonai! Catrice Kaviar Gauche un Dazzle Bomb limitētās kolekcijas

IMG_0223

Ziemassvētki, Jaunais gads… Īstais laiks ieviest savā dzīvē papildus spīguļus! Šodien pastāstāstīšu par divām Catrice limitētajām kolekcijām, kam, šķiet, jau jābūt veikalos.

IMG_0236

Kaviar Gauche, kā izrādās, ir vācu modes zīmols, kas pazīstams ar savām kāzu kleitām. Sadarbībā ar šo zīmolu radītajā kosmētikas kolekcijā Catrice pieturas pie šī žanra – iepakojumi veidoti no skaistas krēmkrāsas ādas imitācijas ar zelta detaļām, bet pati kolekcija sastāv no acu ēnu paletes vieglos pelēkbrūnos toņos, zeltīta toņa izgaismotāja un otiņām. Pie manis nonākusi palete un acu ēnu otiņa, abas ļoti skaisti noformētas.

Paletē ir četri toņi, viens no tiem matēts, pārējie mirdzoši. Ēnas ir zīdainākas un pigmentētākas, nekā biju gaidījusi (īpaši matētais – apakšējā rindā labajā pusē), taču toņi ir izteikti ēteriski un maigi – šajā ziņā tā tiešām varētu būt līgavu palete. Vislielākās simpātijas man ir tieši pret matēto toni, jo tas labi klājas un pludinās, kā arī ir tieši tik daudz pusceļā starp brūno un pelēko, cik man patīk. Prieks, ka šādas kvalitātes un izskata paleti var iegādāties par apmēram 6,29 eiro.

Vēl man ir plakanā acu ēnu otiņa ar mākslīgajiem sariņiem. Ar savu uzdevumu tā tiek galā, un tajā pašā laikā izskatās ļoti, ļoti skaisti. Otas kāts apvilkts ar to pašu krēmkrāsas ādas imitāciju, ar ko palete. Otiņa maksā ap 4,19 eiro.

Otra kolekcija ir Dazzle Bomb – kā jau nosaukums liecina, īsta ballīšu kosmētika. Spīdumi un mirguļi visdažādākajās interpretācijās – uz ķermeņa, kā acu laineris, uz plakstiņiem un lūpām. Augšējā fotogrāfijā redzams Cosmic Body Sparkle Fluid. Smagajā stikla iepakojumā ar pipeti ir pērļaini rozā šķīdums, ko uzklāt atslēgas kaula rajonā, uz pleciem vai dekoltē. Man patīk, ka spīdumi ir ļoti smalki, līdz ar to, lai arī efekts ir labi pamanāms, līdz diskobumbai tur vēl ir labi tālu.

Nākamais produkts ir Dazzliner acu laineris līdzīgā maigi rozā, pērļainā tonī. Tas paredzēts lietošanai kā laineris, klāšanai uz plakstiņiem vai kādas interesantas body art idejas realizēšanai. Es to izmantoju kā laineri kopā ar ēnām no Kaviar Gauche paletes. Jāsaka, ka rezultāts bija labāks, nekā biju gaidījusi. Laineris ir ļoti gaišs un mirdzošs, uz acīm radot interesant izgaismojošu efektu. Mācoties meistarklasē pie Lauras Valutas, viņa ieteica īpašos gadījumos augšējā un apakšējā plakstiņa vidū uzklāt nedaudz mirdzoša pigmenta, jo tas “atver” acis un padara skatienu tādu… Nu, īpašu. Šis ir tas pats variants, tikai jāklāj uzmanīgi – līnija nesanāk gluži vienmērīga (domāju, švammītes aplikatora vai nevienmērīgās tekstūras dēļ). Labās ziņas – tonis ir gaišs un visai piedodošs.

IMG_0200

Pēdējais produkts ir Dazzle Bomb acu un lūpu ēnu palete. Visai interesants veids, kā pasniegt to, kas būtībā ir vienkārši palete ar četrām ļoti mirdzošām, metāliskām ēnām. Trīs toņi ir gaiši, viens – vidēji violets. Neiesaku mēģināt izmantot vairākus toņus uzreiz kā acu ēnas, jo toņi saplūdīs kopā un neizskatīsies pēc nekā īpaša.

IMG_0207

Labākais pielietojums, kādu atradu es – vienu no toņiem ar pirkstu uzlikt plakstiņa centrā, kas sagribas papildus mirdzumus. Būtībā tas ir labs veids, kā pāris sekundēs “uztjūnēt” dienas grimu tā, lai tam būtu sava odziņa vakara pasākumā. Kā jau rakstīju, ēnas ir izteikti metāliskas un mīkstas – šķiet, ka Catrice centusies atdarināt Urban Decay ēnas, taču līdz galam tas tomēr nav izdevies, jo gaišajiem toņiem uzklātā veidā nedaudz “sit cauri” pastelīgs pūderainums, bet kopumā… Es teiktu close enough.

Centos izmantot arī uz lūpām, un tur nu visa māksla slēpjas apdomīgā dozēšanā. Viegls pieskāriens lūpu centrā – tās ir izgaismotas un ieguvušas papildus apjomu. Paņēmi par daudz – esi atgriezusies deviņdesmitajos!

Advertisements

One thought on “Spīguļi un mirdzumi svētku sezonai! Catrice Kaviar Gauche un Dazzle Bomb limitētās kolekcijas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s