Drogas Dāmu skola ar L’Oreal x Balmain lūpu krāsām

kaspars filips dobrovolskis -9

Vai esat dzirdējušas par Drogas Dāmu skolu? Veikalu tīkls Drogas piedāvā dažādus interesantus pasākumus – bezmaksas meikapu dzimšanas dienā, produktu testēšanu, kā arī Dāmu skolu. Dāmu skolas pasākumi notiek apmēram reizi mēnesī (citreiz biežāk, citreiz retāk), un tajos lekciju, semināru un meistarklašu veidā tiek stāstīts par kādu aktuālu jautājumu vai produktu. Iepriekšējās reizēs tur varēja mācīties par to, kā izveidot svētku grimu, par garderobes plānošanu, par piemērotākās matu krāsas izvēli un tamlīdzīgām sievišķīgām tēmām.

Šajā reizē pasākuma centrā bija jaunā lūpu krāsu kolekcija, kas tapusi zīmolu L’Oreal un Balmain sadarbības rezultātā.

kaspars filips dobrovolskis -41

Dāmu skola man nebija jaunums, taču kopumā man šķiet, ka šis pasākums vēl ir visai maz pazīstams. Taču ir vērts pasekot līdzi un pieteikties, ja gaidāma Dāmu skola par kādu interesējošu tēmu, ar aizraujošu pasniedzēju vai produktu, ko ļoti gribas izmēģināt.

kaspars filips dobrovolskis -94

Kā jau teicu, pagājušās ceturtdienas Dāmu skolas programma bija par un ap L’Oreal x Balmain lūpu krāsām. Telpas stūrī bija stends, pie kura varējām izmēģināt dažādus toņus. Pasākuma pirmajā daļā arī bija visai interesanta prezentācija par šo kolekciju, modes namu Balmain un tā dizaineri Oliveru Rustingu, viņa iedvesmas avotiem.

Kolekcija ir slavena ar vairākiem neparastiem toņiem, piemēram, viens ir zaļganbrūns, cits koši violets… Tomēr tādi nav visi; ir arī vairāki “valkājami” toņi – rozā ar zelta spīdumiem, sarkans.

kaspars filips dobrovolskis -92kaspars filips dobrovolskis -141

Es pasākumā uz vietas izmēģināju vienu no violetajiem toņiem (šķiet, tas bija Freedom). Tonis bija ļoti skaists, vienkārši pasakains, taču ir viens “bet”… Kā jau tas bieži mēdz gadīties ar violetajiem toņiem, klājums nebija vienmērīgs. Vēlāk pamēģināju arī zeltaini mirdzošo maigi rozā toni Confession, kas klājās daudz labāk.

kaspars filips dobrovolskis -102

Pasākumā bija arī Drogas komandas pārstāvju uzstāšanās, pēc kurām pievērsāmies pēdējai pasākuma daļai – pārvērtībām. Grima māksliniece Una Bernatoviča vienai no pasākuma dalībniecēm izveidoja pilnu meikapu ar L’Oreal produktiem, tai skaitā arī lūpu krāsu no jaunās kolekcijas. Procesa laikā viņa arī dalījās ar saviem grima tips & tricks.

Pasākums bija garš – kopumā trīs stundas darba dienas vakarā. Man būtu prasījies to padarīt koncentrētāku un īsāku, lai klausītāju uzmanība visu laiku būtu sakāpināta. Patīkami, ka uz galdiem bija L’Oreal produkti, ko aptaustīt, ar ko paspēlēties un pamēģināt.

kaspars filips dobrovolskis -135

Pārvērtības pirmo reizi tika straumētas Drogas Facebook kontā. Šķiet, ka šāda prakse tiks ieviesta arī nākamajos pasākumos, tāpēc attālināti tur runāto varēs noklausīties arī tās dāmas, kas nokavēja pieteikšanos vai palika “aiz strīpas”.

kaspars filips dobrovolskis -168

Neviena netika palaista prom bez dāvanām – dzeltenajā maisiņā bija L’Oreal x Balmain lūpu krāsa un jaunā Volumissime Royale skropstu tuša. Tām, kas sociālajos tīklos padalījās ar ziņu par Dāmu skolu, peinācās vēl viens dāvanu maisiņš ar L’Oreal jaunumu – Paradise Extatic uzacu pomādi.

Šajā pasākumā piedalījos pirmoreiz. Vai ieteiktu arī citiem? Ja atrodat sev interesējošu tēmu, tad jā. Pašlaik izsludināta pieteikšanās uz nākamo Dāmu skolas semināru jau 1.martā par matu kopšanu un veidošanu mājas apstākļos.

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis

2 thoughts on “Drogas Dāmu skola ar L’Oreal x Balmain lūpu krāsām

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s