Āzijas kosmētikas jaunumi Drogas veikalos: Ekel produkti, Pure Refresh Pad & Mizon burbuļmaska

IMG_0455

Drāniņmaskas un sarežģīti ādas kopšanas rituāli ar lērumu dažādu soļu – tas piederas Āzijas kosmētikas industrijai. Man prieks redzēt, ka Drogas veikalos tepat Rīgā var nopirkt arvien vairāk interesantu kosmētikas produktu, ar kuriem paeksperimentēt mājās.

Jau pagājušogad Drogas veikalos parādījās Missha sejas maskas (joprām iesaku zilo trīsdaļīgo), pēc tam vēl citu zīmolu drāniņmaskas un burbuļmaskas, bet tagad klāstu papildina arī “attīrošā švammīte” un attīrošie produkti no Ekel, par kuriem šoreiz pastāstīšu sīkāk.

IMG_0463

Pirmais produkts ir Ekel Foam Cleanser ar alveju. No tūbiņas izpiežamas smalkas putas, ar kurām attīrīr sejas ādu. Attīrošo funkciju tās veic labi, bet galvenais, kas mani parasti interesē šādos produktos, ir tas, vai tie ir saudzīgi pret ādu un to pārmēru nesausina. Tad nu varu ziņot, ka putojošo līdzekļu spektrā šis atrastos kaut kur pa vidu, varbūt nedaudz uz sausinošo galu. Mana āda gan pēdējā laikā ir kombinēta un gandrīz vai pietuvojas normālai, tāpēc šajā ziņā esmu diezgan jutīga.

Otrs produkts – Ekel Natural Clean Peeling Gel – ir neparastāks. Tas ir jāuzklāj uz sausas sejas ādas (izvairoties no acu un mutes zonas) un jāiemasē ādā pa masāžas līnijām. To darot, produkts it kā saveļas, vismaz vizuāli radot iespaidu, ka notiek atbrīvošanās no atmirušajām ādas šūnām. Man gan ir aizdomas, ka patiesībā tāda vienkārši ir produkta konsistence. Lai nu kā, rezultāts patiešām ir – un tā ir pavisam gluda un maiga sejas āda. Uz iepakojuma teikts, ka to varot darīt vienu līdz divas reizes nedēļā. Šī procedūra manai ādai nekādu papildus stresu neradīja, ne pārlieku izsausināja ādu, ne arī padarīja to sārtu.

IMG_0548

Vēl viens interesants produkts ir De Pure Rest 2.0 Pure Refresh Pad, kas atgādina plānu švammīti vai drīzāk divpusēju papīrīti, kas piesūcināts ar tējas koka eļļu, alvejas ekstraktu un mangāna askorbilfofātu, kas, kā raksta Mimiko.lv interneta veikals, ir tieši tā sastāvdaļa, padara ādu svaigāku, izgaismo to un pasargā no novecošanās pazīmju parādīšanās. Lietošana šķiet visai neparasta – sejas āda ar to maigi jāmasē, panākot līdzīgu “lobīšanās” efektu kā ar augstāk aprakstīto pīlinga želeju. Rezultāts arī gandrīz tāds pats, proti, gludāka un svaigāka āda.

Pamēģināju arī Mizon Dust Clean Up burbuļmasku. Varbūt atceraties, ka pagājušogad izmēģināju citu ļoti līdzīgu produktu – Skin Republic burbuļu masku, kas man ļoti patika. Tāpēc arī uz šo masku liku zināmas cerības un gribot negribot tās visu laiku savā starpā salīdzināju. Ja Skin Republic maska man šķita nevajadzīgi sarežģīta (tā ir vienlaikus drāniņmaska, skābju pīlings un bagātināta ar ogli), tad Mizon tam visam pieiet vienkāršāk. Tā ir vienkārši balta drāniņmaska, kas piesūcināta ar ādu attīrošu esenci. Izjutu ļoto minimālu efektu, tāpēc manā skatījumā Skin Republic burbuļmaska pamatīgi “iekabina” Mizon.

Tādas, lūk, pārdomas. Vai esat jau izmēģinājušas kādu no Āzijas kosmētikas produktiem? Kuri ir jūsu favorīti?

3 thoughts on “Āzijas kosmētikas jaunumi Drogas veikalos: Ekel produkti, Pure Refresh Pad & Mizon burbuļmaska

  1. Gribu padalīties ar savu pieredzi, lietojot Ekel Natural Clean Peeling Gel. Pēc šī produkta man sākās alerģiska reakcija-apsartā āda un uzmetās daudz pumpu. Tāpēc esiet uzmanīgi un palasiet sastāvu!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s