MAC make up sesija ar jauno Nicopanda kolekciju

NICO PANDA_BEAUTY_300_RGB

Piektdienas pievakarē man bija iespēja sapucēties MAC stendā t/c Alfa Douglas veikalā un uz savas ādas izmēģināt šo to no šobrīd aktuālās limitētās kolekcijas Nicopanda, kas tik tikko parādījusies veikalu plauktos. Kolekcija tapusi sadarbībā ar modes dizaineru Nikolā Formičeti, un tās produktos saplūst panks, fanks un kawaii kičs. Tajā ir dažādas interesantas krāsas, jā, arī zils lūpu spīdums un pastelīga tirkīzzila lūpu krāsa, bet ne visi produkti ir tik eksperimentāli kā varētu šķist no kampaņas attēliem. 🙂

 

Pirms un pēc. Man tika izveidots vakara pasākumeim piemērots meikaps, Nicopanda produktus lietojot uz acīm un lūpām. Acu grims tika veidots dūmaikains ar violetiem akcentiem, izmantojot manu favorītu no šīs kolekcijas – acu ēnu un vaigu sārtuma paleti toņu kombinācijā Primapanda. Uz lūpām ir burvīgais Lipglass lūpu spīdums tonī Sugar Coat ar skaistiem rozā spīdumiņiem uz caurspīdīgas bāzes – pie izteiksmīgajām acīm man neko vairāk neprasījās.

 

MAC strādā profesionāli vizāžisti. MAC stendos t/c Spice un t/c Alfa var pierakstīties uz meikapa uzlikšanu kā atsevišķu pakalpojumu. Manu meikapu veidoja vizāžiste Viktorija Skangale, un man tas patiešam ļoti patika! Ir taču patīkami spogulī redzēt ideālu ādu un izteiksmīgas acis. Gatavojoties kādam īpašam gadījumam (svarīgam pasākumam, izlaidumam un tamlīdzīgi), MAC ir laba vieta, kur tikt pie profesionāla meikapa ar augstas kvalitātes produktiem.

One thought on “MAC make up sesija ar jauno Nicopanda kolekciju

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s