Delikāts manikīrs. & Other Stories nagu laka tonī Star Marigold un H&M līdzinieki

& Other Stories Star Marigold Nail Polish Swatches

Ceļojot pa Eiropas lielākajām pilsētām, es pēdējos gados meklēju nevis Sephora kosmētikas paradīzi, bet gan & Other Stories veikalus. Tas ir H&M sastāvā esošs zīmols, taču pavisam citāds – izmeklētāks, mazāk meinstrīmīgs, ar boutique piesitienu. Lai arī lielāko daļu veikala platības aizņem apģērbu stendi, mani tomēr visvairāk interesē tur atrodamās rotaslietas (trendīgs minimālisms) un kosmētikas nodaļa. Šajā rakstā var palasīt vairāk par zīmolu, tā rašanos un ideju.

Maija sākumā, kad biju komandējumā Briselē, nopirku šo to no rotām un ieskatījos neparasta toņa nagu lakā.

& Other Stories Star Marigold Nail Polish Swatches

Zeltaini spīdumi maigi rozā bāzē – tāds ir & Other Stories nagu lakas tonis ar nosaukumu Star Marigold. Uz nagiem tā izskatās patiešām interesanti. Rozā pamats saplūst ar ādas toni, un gaismā atspīd tikai zeltītie mirgulīši. Klājot vienā kārtā, kad gaisma nespīd virsū, tad gandrīz izskatās, ka uz nagiem nekā nav, bet, pakustinot roku, uzmirdz zeltains atspīdums. Divās kārtās zelts ir redzamāks arī bez gaismas.

Goda vārds, tik skaistu nagu laku neesmu redzējusi! Pirms tam labu laiku staigāju gandrīz tikai ar melnu laku, bet tagad arvien biežāk gribas izveidot delikātu, pieklusinātu manikīru ar puscaurspīdīgu laku.

Tāpēc liels bija mans prieks, kad H&M kosmētikas nodaļā ieraudzīju šāda tipa lakas. Turklāt vēl izpardošanas stūrītī par 50 centiem gabalā.

H&M Nail Polish Daybreak Candyfloss December Dawn Swatches
No kreisās: toņi Daybreak, Candyfloss, December Dawn

Kā jau var redzēt bildē, & Other Stories lakai ir gruntīgāki spīdumiņi, kas piedod savu “odziņu”. Savukārt H&M lakas ir vienmērīgākas un rada hologrāfisku efektu. Ja man jādod savs verdikts, man gribētos, kaut Briselē būtu nopirkusi vairākas & Other Stories nagu lakas (un brīnišķīgi smaržojošos ķermeņa kopšanas produktus, un auskarus, un gredzenus…)!

& Other Stories Star Marigold H&M Candyfloss Nail Polish Manicure
No kreisās: & Other Stories Star Marigold, H&M Candyfloss

Tā, lūk. Nevaru nepieminēt to, ka priecājos par dažādu zīmolu ienākšanu Latvijas tirgū pēdējo dažu gadu laikā – gan tā paša H&M, gan Urban Decay, NYX un daudzu citu. Ticu un ceru, ka kādreiz Latvijā ieraudzīsim arī tos, ko pagaidām atliek vien meklēt ārvalstīs vai medīt internetā.

Viena doma par “Delikāts manikīrs. & Other Stories nagu laka tonī Star Marigold un H&M līdzinieki

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s