Nedēļas maska: Korejas zīmola Kocostar lūpu un acu maskas

Kocostar Princess Eye Patch Mask Review Kocostar Lip Mask Review

Kā jau pagājušonedēļ apsolīju, katru nedēļu iepazīstināšu ar kādu sejas masku. Šoreiz vispār – ar veselām divām!

Sākšu ar to, kas vispār ir Kocostar, jo daudziem šis nosaukums droši vien būs pirmā dzirdēšana. Tas ir korejiešu zīmols, kas cenšas salona procedūru kvalitāti panākt produktos, kas pavisam vienkārši, bez lielas piepūles un naudas tērēšanas ir lietojami mājās. Produktu klāstā ir dažādas roku un pēdu maskas, “šķēlīšu” un “ziedlapiņu” maskas, kas uz sejas izskatās ļoti interesanti. Vārdu sakot – maskas. Dažādos izpildījumos.

Kocostar Lip Mask Review

Kocostar Lip Mask melnā krāsā ir hidrogēla maska ar ķiršu smaržu.

Iepakojumā ir maskas 20 lietošanas reizēm, un iepakojumā ir maza karotīte, ar ko glumo masku izmakšķerēt no iepakojuma. Maska uz lūpām jātur 10 minūtes. Maskas sastāvā ir mitrinošās sastāvdaļas un augu ekstrakti, tai skaitā melleņu ekstrakts, kas solās nomierināt sakarinātu ādu, mitrināt to un piešķirt mirdzumu.

Kocostar Lip Mask Review

Bet vai tā ir iedarbīga? Lai arī neko daudz negaidīju, nākamajā dienā pēc lietošanas (uzliku masku vakarā) biju pārsteigta, ka lūpas tiešām joprojām bija mīkstas, bez nekādām sprēgāšanas pazīmēm vai negludumiem.

Domāju, ka šī maska labi noderēs šķidro lūpu krāsu entuziastēm, jo tādas vislabāk izskatās uz gluda pamata. Lūpu masku ieteicams lietot vakarā vai vēl labāk – tieši pirms krāsošanās vai iešanas ārā, ja ir laiks.

Kocostar Princess Eye Patch Mask Review

Produkts, kas manī raisīja mazāku sajūsmu, ir Kocostar Princess Eye Patch acu maska. Arī tie ir hidrogēla spilventiņi, kas “marinējas” serumā, kura sastāvā ir hialuronskābe un augu ekstrakti. Ražotājs arī apgalvo, ka spilventiņos esot 24 karātu zelta komponents, kas piešķir zeltaino krāsu.

Maska jāuzliek uz ādas zem acīm, jāpatur 10-15 minūtes un atlikums viegli jāiemasē ādā. To iesaka darīt katru dienu – iepakojumā ir 60 spilventiņi, ar ko pietiktu mēnesim. Es gan masku lietoju krietni retāk, apmēram divas reizes nedēļā, taču man tā radīja nedaudz kodīgu sajūtu, slīdēja lejā pa vaigiem un īsti nekādu efektu es tā arī neieraudzīju. Tumšie loki man ir sāpīgs jautājums 😀

Kocostar lūpu maskas cena ir apmēram 29,90 eiro, kamēr acu maska maksā aptuveni 24,90 eiro.

Viena doma par “Nedēļas maska: Korejas zīmola Kocostar lūpu un acu maskas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s