Madara City CC krēms: tonis, SPF un mitrināšana vienā tūbiņā

Madara CityCC Cream SPF15 Anti Pollution CC Cream

Madara ir viens no populārākajiem Latvijas kosmētikas zīmoliem, un tā vārds ir izskanējis arī pasaulē. Labo cenu diennaktis man dažkārt beidzas ar palieliem pasūtījumiem no zīmola mājaslapas, taču pēdējā no tām aprobežojos ar pavisam mazu pirkumu. Virtuālajā groziņā tika ielikts tikai jaunais CC krēms, par kuru biju dzirdējusi daudz labu atsauksmju un ļoti gribēju izmēģināt.

Šaubījos tikai tāpēc, ka iepriekš biju lietojusi Moon Flower tonējošo fluīdu, kas tomēr pie sirds negāja – uz manas ādas tas neko nemaskēja, tikai atstāja taukainu spīdumu, kas dienas gaitā tikai pieņēmās spēkā. Negribējās, lai ar šo produktu būtu līdzīgi.

Madara CityCC Cream SPF15 Anti Pollution CC Cream Madara Cosmetics Boost Antioxidant Energiser Booster Ampoules

Sāksim ar to, kas vispār ir CC krēms? Klasiskā izpratnē tas ir color-correcting jeb ādas toni koriģējošs tonālais līdzeklis, taču kopš CC krēmu pirmsākumiem šis jēdziens ir pamatīgi paplašinājies un visbiežāk nozīmē to, ka darīšana ar tonālo krēmu, kam ir vēl papildus funkcijas. Šajā gadījumā krēms dara vairākas lietas uzreiz: izlīdzina sejas ādas toni, sniedz ādai mitrināšanu, aizsargā no UVA/UVB starojuma un pilsētvides kaitīgās ietekmes, kā arī tā sastāvā esošā hialuronskābe palīdz novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos.

City CC ir vieglas līdz vidējas sedzamības tonālais krēms, kas pieejams divos toņos – gaišā un vidēji tumšā. Abiem ir SPF15, kas gan vasarā nav daudz, bet labāk nekā nekas. Lai arī klājums ir ļoti dabisks, tas spēj izlīdzināt ādas toni. Ar tumšajiem lokiem, pumpām un citiem lielākiem ādas defektiem galā netiks, nāksies ņemt talkā konsīleri, taču sejas pamatu izveido labu – vieglu, nemanāmu.

CC krēmam ir viegli starojošs efekts. Dienas gaitā mana āda sāk spīdēt, bet ne vairāk kā no parastiem tonālajiem krēmiem. Kopumā esmu ar savu pirkumu apmierināta un ļoti iespējams, ka pēc izlietošanas pirkšu jaunu iepakojumu. Ne velti par CC krēmu dzirdēju pozitīvas atsauksmes, jo produkts patiešām ir labs. Iesaku visiem, kas ir viegla tonālā krēma meklējumos! Vislabāk derēs normālas ādas īpašniecēm un arī taukanai ādai nav slikts; man gan šķiet, ka sausai ādai varētu mazliet izcelt sausākos ādas laukumus.

Madara Cosmetics Boost Antioxidant Energiser Booster Ampoules

Tā kā biju viena no pirmajām simt pircējām Labo cenu diennaktī, dāvanā saņēmu Boost Antioxidant Energiser Booster ampulas, kas pavisam nesen parādījušās pārdošanā. Par šīm gan nevarēšu sniegt kārtīgu atsauksmi, jo pēc divām dienām pārtraucu lietot – bija aizdomas, ka mana āda nepanesīs eļļaino tekstūru. Varu pateikt vien to, ka iepakojums ir trakoti neērts – vienā ampulā ir tik daudz produkta, ka pietiek vismaz trim vai pat piecām lietošanas reizēm, taču uzglabāt atvērtu ampulu ir ļoti neērti (un ražotājs arī iesaka tās saturu izlietot 24 stundu laikā). Lai arī uz sejas liku samērā nelielu daudzumu, manā ādā eļļa tā arī neiesūcās un palika taukaina kārtiņa. Iespējams, ka ilgtermiņa efekts ir tā vērts, bet diemžēl to es neriskēju pārbaudīt.

Madara CityCC Cream SPF15 Anti Pollution CC Cream Madara Cosmetics Boost Antioxidant Energiser Booster Ampoules

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s