Nedēļas maska: Garnier Pure Charcoal Purifying & Hydrating sejas maskas

IMG_1516

Pēc nedēļas atvaļinājuma turpinu sēriju par maskām, un šoreiz pastāstīšu par jaunumu no GarnierPure Charcoal sejas maskām, kas papildinājušas Drogas veikalos nopērkamo masku klāstu.

Pure Charcoal līnija paredzēta ādas attīrīšanai, poru sašaurināšanai un mitrināšanai. Līdz šim iznākušas divas jaunas Garnier drāniņmaskas melnā krāsā – viena ar melnajām aļģēm, otra ar melno tēju. Iepakojumi ir tik līdzīgi, ka no pirmā acu uzmetiena var sajaukt, un arī funkcijas ir līdzīgas: attīrīt un mitrināt ādu, ko nodrošina sastāvā esošā hialuronskābe. Maska ar aļģēm sola sašaurināt poras, ar melno tēju – sniegt matējošu efektu ādai.

Šajā karstumā drāniņmaskas ir vienkārši fantastiskas – kaut vai tikai tāpēc, ka atvēsina. (Pro tip: pirms lietošanas masku var paturēt ledusskapī!) Vasaras svelme tiešām ir īstais laiks patukšot savus drāniņmasku krājumus, kad ar citronūdeni, saldējumu un aukstu latti vairs nepietiek.

IMG_1528

Izmēģinot Garnier Pure Charcoal masku ar melnajām aļģēm, es no tās sagaidīju lielisku mitrināšanu (kas arī ir galvenais, ko sagaidu no šāda tipa maskām). Taču nevaru teikt, ka poras uz mana deguna, vaigiem un citām sejas zonām izskatītos šaurākas nekā pirms maskas lietošanas.

Drogas veikalos ar Drogas karti līdz nākamās nedēļas beigām šīs maskas nopērkamas par 1,59 eiro. Mitrināšanas dēļ – iesaku, taču attīrošās un poru sašaurinošās īpašības mani nepārliecināja.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s