Laba kosmētika par demokrātiskām cenām: mani mīļākie produkti no zīmola Catrice

IMG_1591

Teikšu, kā ir – kosmētika ir dārgs prieks. Īpaši tad, ja gandrīz katru sezonu zīmoli izgudro arvien jaunus produktus, bez kuriem dzīve jau sāk šķist teju neiedomājama: dažādu veidu praimeri, konturētāji un izgaismotāji, bronzeri, tendencēm atbilstošākās paletes. Diez, kā sievietes pirms 15 gadiem iztika ar vienu tonālo krēmu, acu zīmuli un lūpu krāsu kosmētikas maciņā? Godīgi sakot, nezinu, bet apskaužu viņu kosmētikas budžetu.

Jau pirms kāda laika dalījos pārdomās par to, kāda kosmētika labāka – dārga vai lēta? Šoreiz pastāstīšu par vienu no saviem mīļākajiem “lētā gala” zīmoliem – Catrice. Neskatoties uz demokrātiskajām cenām, šī zīmola klāstā ir daudzi labi un pārbaudīti produkti, ko droši varu ieteikt pamēģināt arī jums. Gatavojot šo rakstu, savācu palielu maisiņu ar mājās esošajiem Catrice produktiem (daļu esmu pirkusi pati, daļu saņēmusi no zīmola pārstāvjiem), taču fotogrāfijās iekļuva tikai tie produkti, ko lietoju bieži un esmu atzinusi par labiem.

IMG_1601

Viens no maniem pēdējā laika atklājumiem ir Catrice HD Liquid Coverage tonālais krēms. Tas ir samērā biezas konsistences un labi nosedz ādu, taču, atšķirībā no daudziem citiem matējošajiem un ilgnoturīgajiem tonālajiem krēmiem, nerada smagnēju maskas efektu. Lielisks produkts, ja gribas radīt nevainojamas, gandrīz vai “fotošopētas” ādas efektu. Man šis tonālais krēms patiešām ļoti patīk, taču ir viens “bet”… Toņu izvēle. Pārdošanā ir tikai četri toņi, kas nudien ir bēdīgi, salīdzinot ar MAC, Urban Decay un citu zīmolu plašo toņu klāstu. Tā kā tonālais krēms ir sedzošs, tad nepiemērota toņa izvēle uzreiz redzama kā uz delnas. Manam ādas tonim (NC20 MAC klasifikācijā) vislabāk der 030 Sand Beige, kas ir ar neitrālu apakštoni. Izmēģināju arī 020 Rose Beige, kam ir ļoti rozīgs apakštonis, un, lai arī tehniski tas ir gaišāks, nepareizā apakštoņa dēļ uz manas ādas izskatās par tumšu.

Catrice Matt Finish Prime and Fine fiksējošais sprejs domāts izsmidzināšanai pirms kosmētikas uzklāšanas, kosmētikas nofiksēšanai pēc krāsošanās un grima atsvaidzināšanai dienas laikā. Viena no labajām lietām šādos sprejos – ja grims sanācis par daudz matēts vai pūderains, tad daži viegli pūtieni to vienkārši un ātri novērsīs. Visbiežāk gan es sprejus lietoju tad, kad nepieciešams paildzināt kosmētikas noturību. Šis fiksējošais sprejs dos papildus pāris stundas noturības (atkarīgs no ādas tipa) un labi atsvaidzinās kosmētiku. Es to varētu salīdzināt ar MAC Fix+, kas man dod līdzīgus rezultātus, taču kosmētiku daudz labāk (tā, ka uz visu dienu) nofiksē cits mans absolūtais favorīts –  Urban Decay All Nighter sprejs.

Catrice Galactic Highlighter Drops Holographic Glow

Man ļoti patīk Catrice Galactic Highlighter Drops šķidrais izgaismotājs – tik ļoti, ka esmu par to rakstījusi jau iepriekš.

IMG_1604

Vēl divi labi bāzes produkti – Catrice Liquid Camouflage šķidrais konsīleris un Catrice HD Liquid Coverage konsīleris ar smalku otiņu. Pirmais ir vienkārši labs produkts zonai zem acīm – labi nomaskē, bet tajā pašā laikā izskatās dabiski, noturīgs. Savukārt otrais produkts ir ģeniāls savā vienkāršībā. Tam ir maza, lainerim līdzīga otiņa, kas ļauj konsīleri uzklāt tieši uz pumpiņām, rētām vai citiem ādas defektiem. Tādā veidā produkts ir koncentrēts tieši vajadzīgajā vietā un izlīdzinot netiek zaudēta laba daļa maskējošo īpašību. Rezultātā ādas nepilnības ir labāk nomaskētas un klājums izskatās dabiskāks.

Catrice Sun Lover Glow bronzeris ir tieši tāds, kādu meklēju – dabisks, viegli mirdzošs un izskatās labi pat uz gaišas ādas. Bronzeris nav oranžīgs, bet gan brūngans ar nelielu zeltainu mirdzumu; āda izskatās tā, it kā būtu pavadījusi saulē vairāk laika nekā patiesībā. Ļoti labs ikdienas produkts, ko nepieciešamības gadījumā var arī uzslāņot.

IMG_1598

Catrice Ultimate Stay lūpu krāsa tonī 080 Passion Red pie manis ir jau labu laiku un tiek izvilkta tad, kad noskaņojums pieprasa ko īpašu. Tonis ir burvīgs – nedaudz patumšs sarkanais, it kā klasisks, bet ne gluži; noslēpumains, bet ne pārmēru gotisks. Lūpu krāsa ir matēta un ilgnoturīga, tomēr nesausina, un to var precīzi uzklāt arī bez zīmuļa. Pēc ēšanas būs jāatjauno, taču pasākumiem, kuros tas pārāk daudz nebūs jādara, der ļoti labi.

IMG_1607

Catrice Eyebrow Stylist uzacu zīmulis ir vēl viens produkts, ko lietoju diendienā. Zīmulis labi klājas un nav ne pārāk mīksts, ne pārāk ciets (klasiskās problēmas ar uzacu zīmuļiem). Tonis arī ļoti veiksmīgs – tumši brūns ar pelēcīgu nokrāsu, bez nekādas rudas piešprices. Krāsu var uzslāņot un, ja gadījies kādā vietā uzlikt par daudz, tad ar ķemmīti to var izlabot.

Lai arī parasti flomāstertipa lainerus neizmantoju, Catrice Glam & Doll Super Black ūdensnoturīgais laineris man ļoti patīk. Pīķa formas galiņš ļauj novilkt biezāku vai smalkāku līniju, un ar to ir ļoti viegli apieties. Krāsojums ir vienmērīgs un noturīgs. Šķidro laineri lietoju reti, bet pēdējā laikā vienmēr sniedzos pēc šī.

Kā jau redzams, manā Catrice favorītproduktu sarakstā dominē bāzes kosmētika, bet acu produktu ir pavisam maz. Man tīri labi patīk Catrice acu ēnas, taču ēnu paletes lielākoties tiek izlaistas limitēto kolekciju ietvaros, piemēram, kā šī palete no Caviar Gauche kolekcijas, kas diemžēl vairs nav nopērkama. Savukārt ar Catrice skropstu tušām man tā arī nav izdevies sadraudzēties – neviena no līdz šim mēģinātajām tā īsti pie sirds neiet.

Kuri ir jūsu mīļākie Catrice produkti? Vai būtu interesanti lasīt šāda veida apkopojumus par vēl citiem zīmoliem? 

2 thoughts on “Laba kosmētika par demokrātiskām cenām: mani mīļākie produkti no zīmola Catrice

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s