Gliemežu gļotas skaistai ādai? Oh K! Intense Hydration Snail Sheet Mask

Oh K Snail Sheet Mask KBeauty Korean Beauty Korean Skincare

Turpinot sēriju Nedēļas maska (pārējos rakstus var apskatīt šeit), neiztikt bez kādas drāniņmaskas no Āzijas kosmētikas ārēm! Drāniņmaskas jeb sheet masks ir viena no zināmākajām Āzijas kosmētikas tirgus tendencēm, ko Eiropas kosmētikas ražotāji steidzās importēt vietējā tirgū, radot paši savas versijas par šīm maskām, kas būtībā ir vien ar serumu piesūcināts kokvilnas gabaliņš. Līdz ar to labumi, ko var gaidīt no drāniņmaskām, ir savā ziņā pieticīgi – labi mitrināta āda, cīņa ar sausajiem ādas laukumiem, mirdzošāka un starojošāka āda. Kā mitrinoša seruma šots ādai.

Lielākoties man Āzijas tirgum paredzētās maskas patīk labāk par Eiropas piedāvājumu. Kāpēc? Ja korejiešu maska sola kārtīgu mitrināšanu, tad varu būt samērā pārliecināta, ka tieši to es arī saņemšu. Savukārt Eiropas zīmolu drāniņmaskas – vismaz par to liecina mana līdzšinējā pieredze – ir mazāk mitrinošas, satur vairāk smaržvielu un sola kaudzi dažādu papildfunkciju, ko visbiežāk īsti nemaz nesniedz.

Oh K Snail Sheet Mask KBeauty Korean Beauty Korean Skincare

Oh K! ir dienvidkorejiešu zīmols, kas pieejams Drogas veikalos. Ja var ticēt mājaslapā pieejamajai informācijai, tad pagaidām Drogās nopērkamas vien četru veidu maskas. Oh K! Intense Hydration Snail Sheet Mask izvēlējos tāpēc, ka tās galvenā sastāvdaļa ir vienlaikus intriģējoša un vieglu nelabumu izraisoša: gliemežu gļotu filtrāts. Citas sastāvdaļas – puskrūma peoniju sakņu ekstrakts, ārstnieciskās kumelītes ekstrakts un citi augu ekstrakti, kas novērš iekaisumu.

Pirmais, ko pamanīju, bija tas, ka šī maska ir plānāka un caurspīdīgāka par Eiropas tirgum ražotajām kokvilnas drāniņām. Nākamais bija smarža – pavisam viegla, taču ne pārāk patīkama, kā pēc kaut kā slapja. Lietošanas laikā labi piekļaujas ādai un neslīd nost.

Masku uz sejas ieteicams turēt 10 līdz 20 minūtes. Pēc noņemšanas atlikums jāiemasē ādā. Serums nav lipīgs un ātri iesūcas ādā; lai arī es parasti maskas lieku vakarā, šo varētu lietot arī no rīta un pēc nožūšanas klāt virsū kosmētiku.

Pēc lietošanas āda ir lieliski mitrināta un iegūst skaistu mirdzumu – kas patiesībā arī ir maksimums, ko var sagaidīt no šāda tipa maskām. Man šis efekts ļoti patīk, un es iesaku izmēģināt šo masku, ja nebiedē galvenā sastāvdaļa!

Maska nopērkama Drogas veikalos par 2,99 eiro.

Ja interesē atsauksmes par citām Latvijā nopērkamajām Āzijas sejas maskām, iepriekš esmu rakstījusi par dažādu veidu Missha sejas maskām, Skin Republic burbuļmasku, dažādiem citiem interesantiem ādas kopšanas produktiem, kā arī neparastajām hidrogēla maskām no Kocostar.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s