Nedēļas maska: Garnier Hair Food trīs vienā – matu maska, kondicionieris un neskalojams balzams

Garnier Fructis Hair Food Macadamia Smoothing Hair Mask for Dull and Unmanagable Hair

Turpinu rakstu sēriju par maskām… Un šoreiz nevis par sejas, bet gan matu masku! Garnier Fructis Hair Food maskas parādījās veikalu plauktos salīdzinoši nesen, taču tās – vismaz pēc maniem novērojumiem – ir izpelnījušās vairāk uzmanības nekā parasti tiek tādiem vajadzīgiem, bet ne pārāk aizraujošiem produktiem kā matu maskas.

Hair Food gan ir savā ziņā netipiska matu maska. Kā norāda ražotājs, tā sastāv no 98% dabīgas izcelsmes sastāvdaļām (sastāvā ir augu eļļas), un to var lietot trīs dažādos veidos – kā matu masku, kā kondicionieri un kā leave-in jeb neizskalojamu balzamu.

Šajā sērijā ir vairāki matu masku veidi, bet es nopirku Macadamia versiju, kas paredzēta nespodriem, grūti savaldāmiem matiem. Tā tik brīnišķīgi smaržo! Saldā, smagnējā smarža, kas parasti ir raksturīga produktiem ar viena vai otra veida riekstu eļļam sastāvā, ir augļaināka nekā parasti un smaržo gandrīz vai pēc košļenēm. Smaržu grūti aprakstīt, bet man tā šķiet dievīga!

Mani mati ātri taukojas pie saknēm, bet galos ir diezgan sausi. Biežā mazgāšana atņem matiem veselīgo spīdumu un noved pie pūkošanās. Lietojot kā masku vai kā kondicionieri, Garnier Hair Food padara matus viegli ķemmējamus, atšķetina tos. Pēc izmazgāšanas mati ir mīksti un spīdīgi, taču maska tos nepadara smagus. Matos vēl ilgi saglabājas skaistā smarža. Viens “bet” – atbrīvot manus matus no pūkošanās tai īsti nebija pa spēkam. Daudz iedarbīgāka stratēģija ir pēc produkta izskalošanas nelielu daudzumu ieklāt mitros matos kā neskalojamu balzamu. Biju ļoti patīkami pārsteigta, ka tas deva rezultātu!

Taču man šķiet, ka šo produktu ir vērts izmēģināt! Tas ir vegāniem draudzīgs produkts (taču ne cruelty-free, jo Garnier savu produkciju tirgo Ķīnā) bez silikoniem, parabēniem un mākslīgajām krāsvielām, kas labi tiek galā ar savu uzdevumu un ar atlaidi maksā vien ap pieciem eiro par pamatīga izmēra (390 ml) bunduli. Es šo masku ierindotu kategorijā “labi & lēti”, kas ir lieliska (lai arī reti sastopama) kombinācija.

2 domas par “Nedēļas maska: Garnier Hair Food trīs vienā – matu maska, kondicionieris un neskalojams balzams

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s