Pirmie iespaidi par jaunumiem no Catrice: ko likt iepirkumu groziņā, ko atstāt veikalā?

Catrice The Glitterizer Mix n Match Eyeshadow Palette Catrice Glowdoscope Highlighting Palette Catrice Fall Winter 2018 Collection

Rudens ir jau ap stūri, un līdz ar to veikalos mainās piedāvājums un parādās jaunās rudens/ziemas kolekcijas. Zīmola Catrice pārstāvji man izmēģināšanai uzdāvināja vairākus produktus, kas, kā esmu manījusi, jau ir nonākuši pārdošanā. Lai vieglāk izvēlēties, dalos savos pirmajos iespaidos par Catrice sezonas jaunumiem!

Catrice The Glitterizer Mix n Match Eyeshadow Palette Catrice Glowdoscope Highlighting Palette Catrice Fall Winter 2018 Collection

Viena no galvenajām tēmām šajā sezonā – spīguļi, mirdzumi, spīdumi! Šī ir tā trakulīgā jaunās kolekcijas daļa, kas noderēs radošiem eksperimentiem. To vidū ir Catrice Glitterizer Mix n’ Match acu ēnu palete ar visai interesantu ideju – savā starpā var kombinēt divus bāzes toņus, četrus krāsainos spīguļu toņus un divus mirdzošus top coat. Visi toņi redzami zemāk:

Catrice The Glitterizer Mix n Match Eyeshadow Palette Swatches Catrice Fall Winter 2018 Collection

Tie ir pigmentēti un uz rokas izskatās labi, taču par šo paleti darbībā es tomēr nebiju sajūsmā. Tā dēvētos bāzes toņus var izmantot acs ārējā kaktiņa ietonēšanai, bet kā bāzi gan labāk ne. Krāsainajos toņos ir liela izmēra mirdzumi, kas spēlējas gaismu un intensīvi vizuļo – ja tas patīk, tad šī palete varētu būt labs pirkums. Man gan šķita, ka pašas ēnas, ja neskaita uzkrītošos mirguļus, ir samērā nekādas. Kā arī nesapratu, kas īsti jādara ar top coat toņiem, jo pa virsu krāsainajām ēnām tie neko daudz nedeva. Saprastu, ja efekta toņi būtu šķidrā veidā – tad tos varētu normāli uzlikt virsū pūderveida ēnām. Kopumā paleti novērtēju ar 👎, jo neredzu tai pielietojumu. Lai nu kā, paletes cena ir 7,25 eiro.

Catrice Fall Winter 2018 Collection Catrice Arctic Glow Highlighting Powder

Catrice Arctic Glow Highlighting Powder izgaismotājs tonī 010 Jupiter’s Glow – ārkārtīgi skaists pūderveida izgaismotājs ar metāliska ceriņtoņa atspīdumu. Tonis ir fantastisks un man gribas uz to skatīties un skatīties, tikai viena problēma – nevaru iedomāties, ka varētu to uzlikt uz savas sejas. Taču gaumes ir dažādas, es kosmētikas lietās tomēr esmu visai konservatīva. Domāju, ka kādai radošākai dvēselei šis produkts ir tieši kā radīts. Izgaismotāja cena – 5,19 eiro.

Tas pats sudrabaini metāliskais ceriņu tonis piemīt arī Catrice Holo Lip Colour Intensifier Charming Fairy Lip Glow lūpu krāsai tonī 010 One Miracle Fits All – vismaz sākumā. Spīdīgā lūpu krāsa reaģē ar ādas pH un maina toni uz rozīgu. Uz manām lūpām tā kļūst par perlamutrīgu gaiši rozā lūpu krāsu. Un man atkal jāsaka – man patīk ideja, bet produkts nav manējais. Lūpu krāsas cena – 5,19 eiro.

Catrice Glowdoscope Highlighting Palette Swatches Catrice Fall Winter 2018 Collection

Bet tagad – vienīgais no gliterefektu kolekcijas produktiem, kas man ļoti iepatikās: Catrice Glowdoscope Highlighter Palette. Tajā ir pieci krāmveida izgaismotāji ar dažādiem finišiem: rozīgi bronzīgs, sudrabains ar zilu atspīdumu, zeltīts, vienkārši sudrabains un sudrabains ar zaļu atspīdumu. Tie labi klājas un izpludinās. Izgaismotāji ir viegli un noturīgi, jo nožūst gandrīz kā pūderveida produkti (protams, ņemot vērā, ka tas ir sejas produkts un sejas tipi ir dažādi, arī noturība atšķirsies). Toņi ir ļoti skaisti, bet man vislabāk patīk piezemētākie – rozīgais un zeltītais. 👍 Paletes cena – 4,19 eiro.

Catrice Fall Winter 2018 Collection Swatches Catrice Goodbye Pores Catrice PeelOff Glam Nail Polish Catrice Brow Colorist Catrice The Little Black One Catrice Blush Box

Un tagad pie kolekcijas ikdienišķākās daļas!

Catrice Prime and Fine Goodbye Pores praimeris sola kalpot par labu pamatu tonālajam krēmam, izlīdzinot poras un radot soft focus efektu. Praimeris ir ļoti silikonīgs un labi klājas uz ādas, izlīdzina poras un ļauj vieglāk uzlikt tonālo krēmu, taču manā skatījumā efekts nebija nekas īpašs. Grima noturību nepaildzināja. Produkta cena – 5,19 eiro.

Catrice Blush Box Water + Sweatproof vaigu sārtums tonī 020 Glistening Pink – skaists tonis, taču vaigu sārtums ir ļoti viegls un vairākkārt jāuzslāņo, lai panāktu vēlamo efektu. Pavisam šim vaigu sārtumam ir seši toņi un visi izskatās kā radīti ikdienai – skoali vai birojam. Vaigu sārtuma cena – 3,59 eiro.

Catrice Eyeshadow Stix zīmuļveida acu ēnas ir pieejamas piecos metāliskos toņos, manējais ir gaišākais – 010 Satinfaction. Ēnām ir interesants trijstūveida galiņš. Sola 12 stundu noturību, taču tādu varsagaidīt tikai ar bāzi. Ja es uz saviem plakstiņiem uzlieku ēnas vienas pašas, tās drīz vien sakrājas plakstiņa rievā. Es šīs ēnas vienas nevarēju nēsāt, prasījās tumšāku toni plakstiņa ārējā kaktiņā. Cena – 4,69 eiro.

Catrice The Little Black One Volume Mascara Waterproof skropstu tuša man pie sirds negāja. Tai ir īsa gumijas birstīte un šķidra formula, kas salipina skropstas un ar to ir grūti piekļūt skropstu saknītēm. Iepakojums ir skaists – melnas ādas imitācija ar vīlēm -, bet ar to vien nepietiek. 👎

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Brow Mascara gan ir produkts, kam pievērst uzmanību! Tā kā pēc “Instagram uzacu” laikmeta beigām modē nākušas dabiskas, kuplas uzacis, šī tuša ir kā radīta tādas efektam. Ar smalko sariņu birstīti var lieliski noklāt pašus smalkākos matiņus un nedaudz aizpildīt mazus “caurumus” uzacīs, taču efekts būs ļoti dabisks un izskatīsies tā, it kā no dabas būtu biezākas, tumšākas uzacis. No manis – 👍👍👍! Uzacu tušas cena – 3,99 eiro, pieejama trīs toņos.

Catrice Fall Winter 2018 Collection Swatches Catrice PeelOff Glam Nail Polish

Visbeidzot – Catrice #PeelOff Glam Easy to Remove Effect Nail Polish jeb nagu laka, ko var vienkārši noplēst, kad apnīk! Nav vajadzīgs nagu lakas noņēmējs. Pirms vairākiem gadiem es izmēģināju līdzīgas lakas no Little Ondine, kas man ļoti patika. Šīs ir atšķirīgas, taču ideja līdzīga. Pavisam pieejami četri toņi, un tie visi ir gliteru toņi uz caurspīdīgas bāzes. Tas nozīmē, ka laku var likt vai nu pa virsu krāsainajai lakai (bet tad zūd jēga no tā, ka tā ir noplēšama), vai arī likt vairākās kārtās, lai nosegtu nagu. Atšķirībā no Little Ondine, šīm lakām mitrums nekaitē – maliņas uz augšu necelsies un nekustēsies ne no vietas. Taču līdz ar to noņemšana nav tik viegla kā varētu domāt. Ar noņemšanu būs jāpacīnās, īpaši no maliņām. Taču nagu lakas noņēmēju man nenācās ņemt palīgā, tiku galā tāpat. Nezinu, vai gribu šim produktam likt 👍 vai 👎, jo lakas ir labas – tikai gribētos, lai ir lielāka formulu dažādība, piemēram, vienkrāsainas vai metāliskas lakas, nevis tikai spīdumi. Ar noņemšanu varētu pat pacīnīties, ja tas nozīmē, ka laka labi turas.

Nesen citā rakstā apkopoju savus favorītus no Catrice – varbūt noder! 🙂

Vai esat jau izmēģinājušas kādu no Catrice jaunumiem?

One thought on “Pirmie iespaidi par jaunumiem no Catrice: ko likt iepirkumu groziņā, ko atstāt veikalā?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s