Iespējams, rudenīgākā palete: NYX Perfect Filter acu ēnas Rustic Antique

NYX Cosmetics Perfect Filter Rustic Antique Swatches NYX Perfect Filter Swatches

Septembris jau klāt, un parasti līdz ar to mūsu skapjos un kosmētikas maciņos ienāk pārmaiņas – biezāka džempera vai rūsganāku toņu veidolā. Man vēl pašā vasaras “astītē” sakārojās NYX Perfect Filter acu ēnu paleti toņu gammā Rustic Antique – ja nu es kādreiz esmu redzējusi īsteni rudenīgu paleti, tad tā ir šī!

Bez liekiem ievadiem ķeršos uzreiz pie tā, kā šīs ēnas izskatās uz ādas:

NYX Cosmetics Perfect Filter Rustic Antique Swatches NYX Perfect Filter Swatches

Skaisti, vai ne? 🙂 Ir gan zeltains tonis (paletes zvaigzne), gan pāris oranžīgi, turpinot ar sarkanīgu un bordo līdz pat patumši pelēkbrūnam. Ir gan matētie toņi, gan mirdzošie, gan tādi, kas pa vidu. Pigmentācija šai paletei arī ir fantastiska.

Palete man daudzējādā ziņā tiešām ļoti patīk, bet ir viens trūkums. Vairāki toņi ir ļoti līdzīgi viens otram (piemēram, divi matētie tumšāk sarkanbrūnie vai arī divi vidēji oranžie, kam gan atšķiras finišs), kā rezultātā man ar šo paleti ir grūti izveidot daudzveidīgus grimus. Ja vēlos izmantot divus vai trīs toņus, kā to parasti daru, tad rezultāts sanāk ļoti līdzīgs, pat ja izmantotie toņi ir dažādi.

Vai tas ir liels trūkums? Kā uz to skatās. Grimi izdodas pigmentēti un izskatās labi, tikai diezgan vienādi. Es domāju, ka turpināšu lietot šo paleti, veidojot viena toņa acu ēnu grimus (apakšējā rinda tam ir lieliski piemērota) un tādā veidā iegūstot no paletes lielāku dažādību.

NYX Cosmetics Perfect Filter Rustic Antique Swatches NYX Perfect Filter SwatchesNYX Perfect Filter paletes var iegādāties NYX veikalā Aspazijas bulvārī 32, kur šomēnes notiek dažādas akcijas – laimīgās stundas, laimes rats, iespēja ātrāk tikt pie atlaižu kartes un tamlīdzīgi.

Perfect Filter sērijā ir vairākas toņu gammas, kas apspēlē tā saucamo “jauno neitrālo” toņu tendenci. Tas ir kaut kas pa vidu biroja dzīvei draudzīgajiem šampanieša un brūnganajiem toņiem no vienas puses un košajām, trakajām krāsām no otras. Šajās paletēs esošie toņi ir ar savu raksturu – oranži, zaļgani, dūmakaini pelēki. Bet tajā pašā laikā no tiem var izveidot grimus, ar ko doties tikpat labi uz darbu (ja nav ārkārtīgi stingrs dreskods), kā uz vakara pasākumu. Es esmu ar visām četrām par šo tendenci, jo pavisam dabiskie toņi ātri apnīk, bet spilgtās krāsas, piemēram, Urban Decay Spectrum palete, manās mājās jau kuro gadu sēž bezdarbībā un dažreiz tiek izvilkta, lai to apskatītu, papriecātos un noliktu atpakaļ. Tāpēc vidusceļš ir tieši laikā!

Pastāstiet – kādas krāsas rudenī izvēlaties jūs?

2 thoughts on “Iespējams, rudenīgākā palete: NYX Perfect Filter acu ēnas Rustic Antique

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s