Essence jaunā kolekcija: mani iespaidi

IMG_1835

Zīmoli Catrice un Essence divas reizes gadā nāk klajā ar jaunu sezonālo kolekciju. Šajā laikā notiek atbrīvošanās no iepriekšējās sezonas produktiem un stendos parādās dažādi jaunumi. Par Catrice rudens kolekciju jau pastāstīju, bet tagad ar zīmola pārstāvju gādību pie manis nonākuši produkti no jaunās Essence kolekcijas, tāpēc padalīšos savos iespaidos arī par to. Šonedēļ to vēl Drogas veikalos nemanīju, bet kuru katru brīdi vajadzētu būt apskatāmai, aptaustāmai un nopērkamai.

IMG_1854

Viens no produktiem, kas uzreiz piesaistīja manu uzmanību, bija Essence Too Glam to Give a Damn palete, kas sastāv no deviņiem toņiem – astoņām acu ēnām un viena izgaismotāja. Asimetriskais izkārtojums ir līdzīgs kā MAC Girls paletēm, bet līdzīgu krāsu kombināciju starp tām neredzu.

Pirms sāku stāstīt sīkāk, šeit ir acu grims, ko izveidoju ar šo paleti:

IMG_0564_polarr

Mana iecere bija izveidot rozā un violetu acu grimu, taču uz otiņas šīs ēnas ir grūti paņemt un tās uz plakstiņiem neizskatās tik košas kā iepakojumā. Starp citu, gala rezultāts man tīri labi patika – vienīgi nebija tāds, kādu biju gaidījusi.

IMG_1861

Acu ēnas labāk klājas kā swatchi – ar pirkstu uz ādas. Līdz ar to var mēģināt tās izmantot ar aplikatoru, ar mitru otiņu vai tāpat ar pirkstiem, bet tādā gadījumā būs grūti ēnas sapludināt. Par šo paleti esmu lasījusi labas atsauksmes citos blogos, bet es ar tām nespēju atrast kopīgu valodu.

IMG_1859

Lai arī acu ēnas man pie sirds negāja, viens no paletē atrodamajiem toņiem ir iekarojis manu sirdi – tas ir izgaismotājs ar zeltainu, gandrīz laškrāsas atspīdumu. Man patīk, ka mirdzums ir pamanāms, taču ne uzkrītošs. Pēdējā laikā šo izgaismotāju lietoju ik dienas.

IMG_1868

Šeit redzami acu ēnu swatchi uz rokas – bez bāzes, bet uzvilkti, diezgan stingri piespiežot ar pirkstu. Pēdējais tonis nav redzams, jo saplūst ar manu ādas toni, un izgaismotājs īsti nevēlējās parādīties fotoaparātam, bet tālumā nelielu atspīdumu var saredzēt.

Paletes cena veikalos būs ap 7,79 eiro.

IMG_1843

Otrs krāšņākais produkts šajā kolekcijā ir Essence Go For the Glow izgaismotāju palete. Dievinu iepakojumu, kas laistās visās varavīksnes krāsās! Iekšā ir trīs izgaismotāja toņi – zeltains, rozā ar zilu atspīdumu un gaišs ar rozā atspīdumu. Man ir silto toņu palete, bet kolekcijā ir arī “vēsā” versija ar rozā, baltu un tirkīza toni.

IMG_1846

Šie izgaismotāji intensitātes ziņā ir līdzīgi ausgtāk parādītās paletes izgaismojošajam tonim, taču uz sejas ir pamanāmāki, īpaši vidējais tonis, kas atspīd vēsi zilganā krāsā. Kopumā par paleti varu teikt tikai labu. Tā derēs gan tādiem konservatīviem kosmētikas lietotājiem kā man, gan arī tiem, kam patīk kas neparastāks.

Paletes cena – ap 6,69 eiro.

IMG_1871

Mans mīļākais produkts šajā kolekcijā ir Essence Prime+ Studio matējošais praimeris ar melnajiem māliem. Efektu pamanīju pirmajā lietošanas reizē, kad darba dienai uz beigām parādījās sajūta, ka kaut kas nav tā kā parasti… Pēc brīža attapos – deguns nespīd! 😀 Mana T zona ātri taukojas, ar ko esmu jau samierinājusies, taču šis praimeris ļoti labi aiztur taukainā spīduma veidošanos un līdz ar to paildzina kosmētikas noturību. Neparasts šis praimeris ir ar to, ka no tūbiņas izspiežas pelēks (uz ādas izlīdzinās caurspīdīgs) un stipri smaržo pēc mālu maskas. Praimera cena – 3,99 eiro.

Vēl viens jaunums sejas ādai – Essence #InstaPerfect tonālais krēms ar matētu efektu, vieglas sedzamības, bet paredzēts uzslāņošanai. Pavisam Latvijā pārdošanā ir četri toņi, ko var sajaukt savā starpā, lai iegūtu savu ideālo toni. Esmu jau iepriekš sūdzējusies par visai skumjo tonālo krēmu toņu klāstu drugstore kategorijā, ar ko īpaši grēko Catrice un Essence, lielākoties nepiedāvājot vairāk kā četrus toņus, starp kuriem ikvienam it kā vajadzētu atrast piemērotu. Es šaubos, ka piedāvājums sajaukt toņus sevišķi līdzēs, jo otrais tumšākais tonis (30 Funny Ivory) man tik un tā ir krietni par gaišu un rozīgu, kaut ziloņkaula nosaukums liek domāt par dzeltenīgiem apakštoņiem. Ideja par toņu jaukšanu varētu noderēt grima māksliniekiem, bet domāju, ka tie izvēlēsies produktu ar krietni lielāku toņu klāstu. Formula ir viegla un uz ādas tonālais krēms izskatās matēts, bet dabisks, taču grūtākais uzdevums būs atrast vai sajaukt piemērotu toni. Tonālā krēma cena – ap 4,99 eiro. Kolekcijā ir arī Essence Camouflage+ konsīleris, kas maksās apmēram 3,09 eiro.

Essence I Need a Miracle skropstu tuša solās būt kuplinoša un iekrāsot skropstas kā krāsa, lai tā arī neuzkrāsotas izskatītos tumšākas un garākas. Man tā šķiet interesanta funkcija, taču neesmu tušu vēl lietojusi tik daudz, lai spriestu, vai tas darbojas. Ērtajā smilšu pulksteņa formas iepakojumā esošajai tušai ir identiski izliekta sariņu otiņa. Man šķita, ka tušas efekts ir ļoti ikdienišķs – nedaudz garuma, nedaudz apjoma, bet nekā dramatiska. Cena – ap 3,99 eiro.

IMG_1862

Essence Melted Chrome acu ēnas ir kas negaidīts – iespējams, pigmentētākās ēnas, kādas esmu lietojusi. Varētu tās salīdzināt ar ColourPop SuperShock metāliskajām ēnām, jo konsistence ir ļoti līdzīga – pa vidu starp pūderveida un krēmveida. Ēnas klājas fantastiski un izskatās iespaidīgi! Pārdošanā būs seši metāliski toņi, cena – 3,39 eiro.

Vēl viens favorītprodukts – Essence Colour Boost Mad About Matte šķidrā lūpu krāsa tonī 04 Mad Matters. Tā labi klājas, ātri nožūst, nesausina lūpas un var lepoties ar labu noturību. Man patīk, la lūpu krāsa klājas plānā kārtiņā un uz lūpām nav jūtama. Vēl viens favorīt produkts no šīs kolekcijas. Cena – apmēram 3,09 eiro.

Uz Essence Melted Chrome šķidro lūpu krāsu tonī 03 Copper Dropper biju likusi lielas cerības, taču tās īsti neattaisnojās. Pēc nožūšanas lūpu krāsa izceļ katru mazāko krunciņu un rieviņu uz lūpām, kā arī tonis man vienkārši nebija piemērots. Cena – 3,09 eiro. Visbeidzot klasiskās Essence lūpu krāsas papildinās Velvet Matte versija, kuras cena ir 2,59 eiro.

IMG_1869

Pēdējie produkti – nagu lakas. Essence Cosmic Lights laka pudelītē izskatās ļoti interesanti – sudrabains tonis ar maziem mirdzumiņiem, kas gaismā astpīd dažādās dažadās krāsās, no sarkanas līdz zaļai un zilai. Taču uz nagiem šis efekts ir pamanāms tikai mākslīgā apgaismojumā. Dienasgaismā mirdzumiņi tā nemirguļo, līdz ar ko tie izskatās vienkārši pēc grubuļiem. Ballītei, iespējams, noderēs, bet citādi – īsti ne. Cena – 2,79 eiro.

Otra nagu laka – Essence Glitter On Glitter Off – man patika daudz labāk. Tā ir peel-off nagu laka, kas nozīmē, ka to no nagiem var vienkārši noplēst; noņēmējs nav vajadzīgs. Līdzīgs produkts ir jaunajā Catrice kolekcijā, bet šis, manuprāt, ir labāks. Spīdumiņi ir mazāki, kas uz nagiem izskatās labāk. Šo laku ir arī vieglāk noņemt, taču tas nozīmē, ka tā ir jutīgāka pret ūdeni un citiem apstākļiem. Par spīti tam, man šī laka labi turas divas dienas, šajā laikā iztur gan dušu, gan trauku mazgāšanu. Lakas cena – 2,79 eiro.

3 thoughts on “Essence jaunā kolekcija: mani iespaidi

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s