Artdeco Perfect Color lūpu krāsas un zīmuļi

Nesen jau rakstīju par produktiem no Artdeco rudens kolekcijas – divi man patiešām iepatikās! Taču šoreiz pastāstīšu vairāk par lūpu krāsām un lūpu zīmuļiem, ko var iegādāties visu cauru gadu, jo tie ir zīmola permanentajā kolekcijā. 

Man bija iespēja izmēģināt divas krāsu kombinācijas: klasiski koši sarkano un rudenīgākus brūnos toņus. Vispirms pateikšu, ka man ļoti patīk lūpu krāsu iepakojums – pasmags, kvalitatīvs, askētisks. Nav kauns izvilkt no somiņas jebkurā vecumā un dzīves situācijā, ne birojā, ne pie spoguļa pirms operas izrādes. Kā jau rakstīju iepriekšējā atsauksmē, Artdeco ir starp nobriedušākiem zīmoliem, kas mūsu Instagram un mileniāļu laikmetā ir vienlaikus tā spožums un posts. 

Abas lūpu krāsas ir krēmīgas, ar satīna finišu. Tomēr sajūta, uzklājot un nēsājot tās uz lūpām, ir atšķirīga. Artdeco Perfect Color lūpu krāsa tonī 801 ir spilgts sarkanais ar oranžu apakštoni. Formula ir ļoti pigmentēta, bet tajā pašā laikā viegla un mitrinoša. Šo īpatnību dēļ to vislabāk nēsāt kopā ar lūpu zīmuli. Kombinējot ar Artdeco Soft Lip Liner Waterproof lūpu zīmuli tonī 108, kam nav oranžā apakštoņa, sanāk īsti klasiski sarkanas lūpas. Klājot lūpu krāsu vienu pašu – dzīvespriecīgi oranžīgi sarkanas.

Artdeco Perfect Color lūpu krāsa tonī 838 ir neitrāls vidēji brūnais tonis. Šajā lūpu krāsā man ļoti patīk tas, ka to var dažādos veidos uzslāņot un iegūt atšķirīgu efektu. Uzklājot viegli, tas ir labs ikdienas nude tonis, bet vairākās kārtās – izteiksmīgs, rudenīgs un piesātināts tonis. Īpaši, ja to kombinē ar Artdeco Soft Lip Liner Waterproof tonī 140, kas ir nedaudz siltāks un gaišāks tonis. 

Kopumā šis tonis man šķita sausāks un uzslāņojamāks par sarkano, no kā secinu, ka starp šīs sērijas lūpu krāsām pastāv nelielas atšķirības, un tamdēļ pirms pirkšanas labāk pamēģināt testeri.

Taču lai arī abas lūpu krāsas ir vieglas un mitrinošas, tās “pieķeras” lūpām un turas ilgi – vispirms noēdas mitrā virskārta, bet tonis uz lūpām paliek, tad pakāpeniski pazūd arī tas. 

Artdeco Soft Lip Liner Waterproof zīmuļi ir mātēti, pigmentēti un noturīgi. Tie ir ļoti mīksti un klājas kā sviests, līdz ar to lietot tos ir ļoti viegli. Varbūt nav tas aizraujošākais produkts, bet lūpu zīmuļiem vairākos toņos jābūt krājumos, ja ikdienā patīk staigāt ar krāsotām lūpām. Iesaku uzmest aci šiem, jo formula ir laba, toņu izvēle liela un cena – saprātīga.

Rezumē – visi četri produkti man ir iepatikušies un pārliecinājuši, ka Artdeco ir zīmols, ko paturēt prātā gadījumiem, kad vajag kādu “pamatkomplekta” produktu – sarkanu lūpu krāsu, kādu noteiktu acu ēnu toni – labā kvalitātē, neizdodot par to kaudzi naudas. 

Starp citu, šajā nedēļas nogalē iegādājos Artdeco jaunumu – magnētiskās mākslīgās skropstas! Pēc īsa iznāciena pasākumā man par tām ir vislabākie iespaidi, bet mēģināšu panēsāt ilgāk un noķert labu gaismu (#ziemasproblēmas), lai sabildētu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s