Maybelline Tattoo Brow: uzacis, kuras nekur neaizmuks

Grima noturība vienmēr ir svarīgs jautājums, bet gada nogalē par to jādomā jo īpaši. Balles, ballītes, pasēdēšanas ģimenes lokā, kas ievelkas visas dienas un vakara garumā. Šoreiz pastāstīšu par Maybelline Tattoo Brow uzacu flomāsteriem, kuri parūpēsies par to, lai uzacis visu dienu noturas tieši tādas, kādas no rīta uzkrāsotas.

Flomāsteriem ir interesants galiņš, kas ļauj vienlaikus novilkt četras līnijas. Kāpēc? Produkta izveidotāji iedvesmojušies no mikrobleidinga tehnikas, kas ļauj īstajās vietās “piezīmēt” trūkstošos matiņus un panākt dabisku izskatu. Lietot flomāsteru gan ir vienkāršāk, lētāk un nesāpīgāk, lai arī efekts turēsies vienu dienu, nevis vairākus mēnešus.

Šādi izskatās viens flomāstera vēziens. Augšpusē redzams tonis Medium Brown, apakšā – Deep Brown. Ar flomāsteru nedaudz jaiemanās rīkoties, bet pēc neliela “mācību perioda” viss ieiet īstajās sliedēs. Ar to viegli aizpildīt tukšos laukumiņus un izveidot ideālu uzacu formu, kas neizskatās pārspīlēti – pat tumšākais tonis, ko lietoju ikdienā. “Instagram uzacis” ar to nesanāks (kas ir tikai apsveicami), taču šis produkts lieliski ļauj koriģēt dabisko uzacu formu. Lietoju to jau gandrīz divus mēnešus, un tas ir kļuvis par mana ikdienas kosmētikas maciņa iemītnieku.

P.S. Produktus saņēmu izmēģināšanai no zīmola pārstāvjiem. Atsauksmes saturu šim faktam neļauju ietekmēt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s