Zviedru galds tavai sejas ādai: The Ordinary Buffet

Man šķiet, ka sejas ādas kopšana pēdējo desmit gadu laikā nogājusi pilnu apli vai varbūt drīzāk jau riņķo pa spirāli – no minimālā komplekta sejas mazgāšanas želejas un vienkārša krēma veidolā līdz korejiešu desmit soļu režīmam, no serumiem un sejas krēmiem ar neizrunājamiem sastāvdaļu nosaukumiem līdz The Ordinary produktiem un to līdziniekiem, kuros pirmo vijoli parasti spēlē viena aktīvā sastāvdaļa.

Lai arī lielākā daļa The Ordinary produktu izceļas ar savu absolūto vienkāršību gan sastāvā, gan dizainā, es ļoti gribēju izmēģināt tā dēvēto “bufeti”. Zviedru galdu. Sejas kopšanas sastāvdaļu branču. Kā savā mājaslapā raksta The Ordinary, sejas kopšanas zīmoli par “bufeti” mēdz dēvēt savus dārgākos ražojumus, kuros apvienotas dažādu veidu aktīvās sastāvdaļas – kā bufetē vai bistro, kur uz vienas paplātes vari uzlikt zupu, otro ēdienu un saldo un tad to visu bez pārtraukumiem arī notiesāt.

Tā kā neesmu nekāda ķīmiķe, centīšos ļoti vienkārši izskaidrot, kas atrodas puscaurspīdīgajā stikla pudelītē ar pipeti un kam tas vajadzīgs. “Buffet” ir peptīdu un hialuronskābes kompleksu mikslis – tās ir skaistumkopšanā bieži izmantotas vielas, jo liek ādai izskatīties stingrākai, gludākai, jaunākai un veselīgākai, maskējot noguruma vai pirmās novecošanas pazīmes. Tā ir piedeva ikdienas sejas kopšanas rituālam (attīrīšanai, sejas krēmam un varbūt vēl kādam citam solim), kas padara krunciņas mazāk redzamas un ādu svaigāku.

No citām blogerēm biju dzirdējusi daudz labu atsauksmju par “Buffet”. Pēc izmēģināšanas arī es varu teikt to labāko! Pievienojot šo papildus soli savai sejas ādas kopšanas rutīnai, mana āda izskatās (un jūtas) labi mitrināta, atpūtusies un, vārdu sakot, tā, ka es joprojām alkoholu bez pases nopirkt nevaru. 😀 Tas, protams, ir joks, jo man galu galā ir tikai 27 gadi. Bet uz pieres man ir viena dziļa rieva, kas “Buffet” un citu hialuronskābes izstrādājumu lietošanas laikā ievērojami izlīdzinājās.

Jāatceras gan, ka šāds serums nav ne kosmētiskā procedūra, ne brīnumlīdzeklis, tāpēc efekts beidzas līdz ar produkta lietošanu. Lai nu kā, noteikti iesaku izmēģināt vecuma grupā ap 30 un uz augšu, ja prasās nedaudz piekoriģēt pirmās novecošanas pazīmes un neizgulēšanos.

Produkts jālieto nelielā daudzumā uz attīrītas ādas pirms sejas krēma.

Mana pirmā iepazīšanās ar The Ordinary produktiem nebija diez ko pārliecinoša, taču “bufete” manas domas ir mainījusi uz labo pusi. Vēl gribu izmēģināt Marine Hyaluronics – vieglāku, gaisīgāku hialuronskābes līdzinieci.

Kopā ar “Buffet” es pasūtīju arī The Ordinary Coverage Foundation tonālo krēmu, par kuru drīzumā sekos atsauksme!

2 domas par “Zviedru galds tavai sejas ādai: The Ordinary Buffet

    1. Theordinary.com iespējams pasūtīt, domāju, ka uz Norvēģiju noteikti sūta. Līdz Latvijai vismaz atnāk diezgan ātri un bez liekām sāpēm 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s