Pavasarīgs grims ar produktiem no Artdeco jaunās Vidusjūras iedvesmotās kolekcijas

Esmu atklājusi kaut ko fantastiski skaistu un nevaru nepadalīties! Tas ir burvīgs ceriņkrāsas acu ēnu tonis no Artdeco jaunās pavasara/vasaras kolekcijas Flirt With the Mediterranean Life. Tik pavasarīgs – spilgts, bet maigs, svaigs un dzīvīgs. Uzkrāsoju un pilnīgi iemīlējos!

Artdeco stendos visu cauru gadu ir pieejams plašs individuālo acu ēnu klāsts, ko vairākas reizes gadā papildina toņi no jaunajām kolekcijām. Vidusjūras iedvesmotā pavasara/vasaras kolekcija izceļas ar pasilgtinātām pasteļtoņu interpretācijām. Pavasarī šāda toņu gamma ir tieši laikā, jo gribas izrauties no ziemas pelēcības un smagnējuma.

Jaunajā kolekcijā ir pavisam seši acu ēnu toņi un divi vaigu sārtumi, kā arī jauna dizaina magnētiskā palete, kurā tos visus kārtot, bet manu uzmanību uzreiz piesaistīja tonis 88A jeb Pearly Soft Lilac – ceriņu tonis ar zilganiem spīdumiņiem, ko gan, manuprāt, nevar pamanīt. Finišs – starp matētu un satīna. Lieliski pludinās un ar pareizajām otiņām bez lielas piepūles var izveidot monohromu acu grimu, kam neko vairāk nemaz nevajag kā tikai mazliet skropstu tušas. Ēnas ļoti labi klājas un pludinās.

Man šis grims tā iepatikās! Spilgts, neparasts, bet tajā pašā laikā maigs un sievišķīgs. Kāpēc es atradinājos no spilgtām krāsām meikapā?!

Grimā izmantoju vēl vienu produktu no šīs pašas kolekcijas – No Color Setting Powder jeb caurspīdīgu finiša pūderi no Artdeco. Interesants ļoti smalka maluma pūderis ar sīkām gaismu atstarojošām daļiņām, kas uz ādas ir nemanāms, bet nostiprina grimu un paildzina tā noturību. Jāņem ar blīvu otiņu, jo pūderis ir stingri sapresēts. Kopumā labs produkts, lai gan sākumā domāju: vai esmu maz to dabūjusi uz otiņas un vai tas vispār kaut ko dara? Jā, dara, bet ļoti diskrēti. 🙂

Pārējie svarīgākie produkti… Sejas pamatam izmantoju Revlon Colorstay tonālo krēmu kombinētai un taukainai ādai, kas dod dabiski nevainojamu sejas toni pat tad, kad āda nedaudz saniķojusies (kā bildēs).

Uz lūpām – Generation Plump & Shine lūpu spīdums tonī 070 Nude Sapphire no Catrice jaunās pavasara/vasaras sezonas kolekcijas. Jauks, neuzbāzīgs nude tonis. Arī uz skropstām man ir jaunums no Catrice, proti, Glam & Doll Boost Lash Growth Volume Mascara skropstu tuša sudrabainā futlārītī. Tai ir maza gumijas birstīte, kas man ir ļoti iepatikusies, jo labi noklāj skropstas pie pašām saknītēm, liekot tām izskatīties kuplākām.

Paldies Artdeco pārstāvjiem par iespēju izmēģināt dažus produktus no jaunās kolekcijas. Tas nekādi nav iespaidojis manu viedokli par tiem.

Pie manis atceļojusi arī čupiņa jauno produktu no Catrice un Essence kolekcijām, tāpēc ar saviem favorītiem padalīšos jau tuvākajā laikā!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s