Sveika, Ņujorka, labdien, Sidneja! Essence acu ēnu paletes no 2019.gada pavasara/vasaras kolekcijas

Pagājušonedēļ savā Instagram kontā parādīju daļu no Essence un Catrice 2019.gada pavasara un vasaras sezonas jaunumiem. Visvairāk jautājumu un komentāru saņēmu tieši par Essence jaunajām, pasaules modes metropoļu iedvesmotajām acu ēnu paletēm Hello New York un G’Day Sydney.

Katrā paletē ir deviņu toņu acu ēnas, taču katrai ir sava krāsu gamma un noskaņa. Viena – silta kā Austrālija janvārī. Pilna dabas toņu: zemes brūnie, apdzeltējušas zāles zaļais, jūras zilie. Otra – vēsa un hologrāfiska kā Taimskvērs ar tā mirguļojošajiem ekrāniem.

G’Day Sydney ir skaista silto toņu palete. Šādi izskatās tās iekšpuse:

Krāsu gamma mani uzreiz piesastīja, jo ikdienā dodu priekšroku siltākiem toņiem, turklāt zilie toņi dod iespēju izkāpt no komforta zonas, kad uzrodas iedvesma to darīt.

Pirmoreiz lietojot šo paleti, biju pārsteigta par to, ka ēnas šķita labi pigmentētas (visbiežāk Essence ēnas man šajā ziņā sagādā vilšanos). Ēnas ir diezgan mīkstas un labi paņemas uz otiņas, arī ar izpludināšanu problēmu nav. Tomēr ēnas neklājas tik spilgti, kā varētu vēlēties, un, ja tiek izmantoti vairāki toņi, tie visi saplūst kopā. Neizceļas katrs par sevi.

Pamanīju, ka dienas gaitā ēnas izbalo – pat tad, ja apakšā esmu uzklājusi Urban Decay Primer Potion, savu favorītbāzi.

Lūk, kā ēnas izskatās uz ādas.

Otra palete ir Hello New York – delikāti lillīgie, zilie un sudrabainie toņi. Arī šai paletei ir ļoti skaista krāsu gamma par spīti tam, ka pēdējos gados šie toņi kaut kā izkrituši no aprites.

Paletes iepakojumam ir hologrāfiski elementi, un arī pašā paletē abiem zilajiem un baltajam tonim ir citas krāsas atspīdums. Man ārkārtīgi patīk krāsu izvēle – kā svaiga gaisa pūsmiņa pēc pēdējo pāris gadu silto palešu viļņa.

Tomēr arī šī palete cieš no iepriekš aprakstītajām problēmām – neviendabīga kvalitāte un grūtības panākt labu pigmentāciju. Rezultātā grims sanāk ļoti maigs, gandrīz puscaurspīdīgs. Man tīri labi patika tie grimi, ko izveidoju ar šo un otru paleti, taču jāsaka, ka biju gaidījusi ko citu.

Pielietojumu šīm paletēm noteikti atradīšu, bet jāsaka, ka Essence acu ēnu formula mani joprojām nav pārliecinājusi.

Abām paletēm ir kartona iepakojums ar nelielu spogulīti un magnētisko aizdari. Ērti un neaizņem daudz vietas. Vienas paletes cena – ap 7,79 eiro. Jaunajā kolekcijā ir arī palete ar nosaukumu Salut Paris ar rozīgajiem toņiem, taču to neesmu mēģinājusi un komentēt nevaru.

Kā noprotu, tad gan Essence, gan arī Catrice jaunajām kolekcijām jau vajadzētu būt veikalos!

Paldies zīmola pārstāvjiem par iespēju izmēģināt produktus. Šis fakts nav ietekmējis manu atsauksmi.

2 domas par “Sveika, Ņujorka, labdien, Sidneja! Essence acu ēnu paletes no 2019.gada pavasara/vasaras kolekcijas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s