Latviešu zīmols, kas domā par lokainiem matiem. Bio2You jaunā Red Onion & Hairdensyl līnija

Vēl nesen sūdzējos, ka lokainu matu īpašniekiem Latvijā nemaz nav tik viegli, jo Curly Girl Method atbilstošo produktu klāsts ir nepilnīgs un atrast tādu matu kopšanas līniju, no kuras var nopirkt gan šampūnu, gan kondicionieri, gan leave-in produktu, ir diezgan grūti. Taču viens labais piemērs ir pašmāju zīmols Bio2You, kas nesen veikalos laida klajā jaunus matu kopšanas līdzekļus melnos iepakojumos. Es pēc dažām pirmajām izmēģināšanas reizēm esmu sajūsmā!

Jaunajā sērijā ietilpst trīs līnijas: ar sarkano sīpolu ekstraktu un Hairdensyl kompleksu, ar kolagēnu un hialuronskābi un ar zīda proteīniniem un aminoskābēm.

Biju plānojusi piebremzēt ar jaunu matu produktu izmēģināšanu, jo negribu pat domāt, cik daudz naudas kopš septembra esmu iztērējusi to īsto un vislabāko līdzekļu meklējumos. Daudz. Bet, kad Drogās nocenoto produktu kastē pamanīju Hairdensyl šampūna, maskas un seruma komplektu par 18 eiro, sevišķi ilgi neprātoju. Un ļoti priecājos par šo lēmumu!

Šādi mani mati izskatās pēc visu trīs produktu lietošanas, Shea Moisture Raw Shea & Cupuacu želejas un fēnošanas ar difuzoru. Lielas, izteiksmīgas spirālveida lokas! Tādu apjomu es līdz šim nebiju redzējusi. Mati ir viegli, mīksti un izmantoto produktu vieglās tekstūras dēļ nav ne pieplakuši, nedz arī smagi. Biju ļoti pārsteigta par tik labu rezultātu!

Domāju, ka šī sērija ļoti labi piemērota smalkiem lokainiem matiem, kuriem vajag maigu kopšanu un mitrināšanu, bet jāvairās no produktiem, kas matus padara smagus. Maska ir vieglas konsistences, un serums ir laba, daudz vieglāka alternatīva leave-in krēmiem, kas man personīgi ir ļoti uzmanīgi jādozē.

Bio2You Red Onion & Hairdensyl Complex sērijas maska bagātināta ar sarkano sīpolu ekstraktu, smiltsērkšķu ekstraktu (kas ir Bio2You firmas zīme), kolagēnu un citām sastāvdaļām. Serums satur arī mandeļu eļļu. Kā norāda ražotājs, sērija paredzēta plāniem un bojātiem matiem, palielina matu apjomu un atjauno to struktūru. Pirmajiem diviem punktiem varu pilnībā piekrist!

Vienīgie iebildumi man ir pret maskas tilpumu – 200 ml pret šampūna 300 ml. Man droši vien uz vienu šampūna pudeli izies divas maskas.

Starp citu, Bio2You mājaslapā šim pašam komplektam ir laba cena, tāpat kā zīda proteīnu komplektam, kas der visiem matu tipiem.

Man patiešām prieks, ka Latvijas zīmols radījis lokainu matu īpašniecēm (un īpašniekiem) piemērotu sēriju bez sulfātiem un silikoniem. Turklāt vēl tik labu! Nezinu, vai Bio2You patiešām domāja par mums, čirkainajiem, bet šai sērijai būtu vieta CGM slavas zālē.

Vai esat mēģinājušas Bio2You matu kopšanas produktus?

6 domas par “Latviešu zīmols, kas domā par lokainiem matiem. Bio2You jaunā Red Onion & Hairdensyl līnija

  1. Annija, paldies, ka dalies ar savu pieredzi!
    Vai kāds no šiem līdzekļiem – aprakstītais Bio2You šampūns un maska, Shea Moisture Raw Shea & Cupuacu želeja, Jamaican Black Castor Oil šampūns un leave-in, ir bezkrāsaini vai baltā krāsā? Esmu atteikusies no matu krāsošanas, un tur ir vēl vesela zinātne , tai skaitā – lai izvairītos no sirmo matu ietonēšanās, krāsaini matu līdzekļi nav vēlami, jo reizēm to krāsa ietonē matus.

    1. Sveika! Bio2You šim atbilst (šampūns caurspīdīgs, maska balta), bet visiem Shea Moisture produktiem ir vismaz neliela dabiska krāsa. Šampūns ir tumši brūnā krāsā, tāpēc droši vien nederēs, želeja ir caurspīdīga ar nelielu dzeltenbrūnu nokrāsu, un leave-in ir gandrīz balts, bet ne pilnībā 🙂 Varu vēl ieteikt Garnier Hair Food maskas, Noughty vai Giovanni produktus – tie nav krāsaini. Un no veidošanas līdzekļiem mans pēdējā laika atklājums ir matu putas, piemēram, Drogās nopērkamās Wella Deluxe Pure Fullness.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s